Aca Lukas fan forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na fan forum Ace Lukasa.


+10
Jasmina
hany666
toooacaa
zlaja777
AcaBG
Nikola_VIP
xmila92
Tea
heroina
Adminka
14 posters

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  Adminka ned srp 27, 2008 3:41 pm

    Pa nemam razloga da ponovno pišem pitanja...odgovorite...
    heroina
    heroina


    Broj postova : 45
    Registration date : 20.07.2008

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Re: Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  heroina ned srp 27, 2008 7:52 pm

    Nisam njegov strastveni fan ali znam puno njegovih pjesama...Pjesme poput:Nešto protiv bolova,lična karta su mi extra...Mogu reći da mi je on jedan od najdražih pjevača....
    Tea
    Tea


    Broj postova : 89
    Registration date : 21.07.2008

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Re: Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  Tea čet srp 31, 2008 7:39 pm

    Ni ja ne mogu reci da sam fan, jer se uvek zalepim za pevacica i tako sam fan pevacicama a ne pevacima.
    Ali uvek stavljam Acu i Toseta za omiljene pevace!! Imam njegovu diskografiju i rado slusam njegove pesme, obozavam ih! Znam za njega mnogoo odavnooo, postooo je moja sestra od tetke njegovi obozavalac, ustvari, ja sam zahvalijuci Acu Lukasa zavolela Miru kad je izasao duet "Vrati nam se druze moj", posto je to moja sestra slusala. I tako sam ja cula cini mi se prvi put za Miru tad, zahvalijuci Lukasa.

    Inace svidja mi se jako kao lik, sta na umu - to na drumu, kazi ti istinu u lice, nema dlake na jeziku, psuje ko konj i tako. Sto bi rekla jedan tekstopisca: Jedino njega i Cecu smatram za prave zvezde!! I to je istina, covek ne pati od slavu, od komplekse, ne zivi od skandala i to je to.
    avatar
    xmila92


    Broj postova : 5
    Registration date : 01.08.2008

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Re: Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  xmila92 pet kol 01, 2008 1:03 am

    Ja znam od kad je na estradi!Stvarno ne mogu reci da sam njegov fan,ali pesme su mu super!
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP


    Broj postova : 119
    Registration date : 19.07.2008

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Re: Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  Nikola_VIP pet kol 01, 2008 3:46 pm

    On je po mom mishljenju drugachiji!
    Ima neshto shto ga istiche od ostalih izwodjacha!
    Mozda, zato shto je mnogo puta reskirao(mislim na pesme) i uwek se to isplatilo i to dobro!
    AcaBG
    AcaBG


    Broj postova : 7
    Lokacija : Beograd
    Registration date : 04.02.2009

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Re: Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  AcaBG sri vel 04, 2009 6:22 pm

    Ima extra pesme,pravi najbolju atmosferu na koncertima,za Acu znam od kad sam se rodio a njegov veliki fan sam od njegovog nastupa u kafani "Kod Brkanovića" kod Bara.To je bilo 2003. godine.
    zlaja777
    zlaja777


    Broj postova : 14
    Registration date : 10.11.2008

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Re: Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  zlaja777 sub vel 07, 2009 6:10 am

    Znam za Acu odavno ali od skoro ga bas intenzivno slusam.

    - Haris Dzinovic:

    "Tada sam, između ostalog, rekao da je Aca Lukas napravio sjajnu
    karijeru, iza čega i dan-danas stojim. I po izgledu i po ponašanju se
    razlikuje od mase, i smatram da je upravo to bilo presudno kod ljudi
    koji ga, fakat, vole."
    toooacaa
    toooacaa


    Broj postova : 2
    Registration date : 22.02.2009

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Re: Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  toooacaa ned vel 22, 2009 10:42 pm

    Od prvog dana sam njegov fan. Pesme su mu super.
    hany666
    hany666


    Broj postova : 20
    Age : 38
    Registration date : 23.02.2009

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Re: Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  hany666 uto vel 24, 2009 2:10 am

    Hmm....Bila sam na exurziji(2000 ili 2001GODINA) u mađarskoj u jednoj diskoteci(CASA BLANCA) gdje su puštali svu moguću muziku,između ostalog i NARODNU!Ja naravno tada nisam slušala ovu vrsu muzike,sve dok nisu pustili pjemu LIČNA KARATA!!! cheers Svidjela mi se na prvo lušanje i poludila sam za njom. Razz Razz Razz Nisam znala ko je pjeva i kad sam se vratila u Sarajevo drugi dan sam otišla da kupim cd-e...Pitala sam: MOLIMVAS ZNATE LI KO PJEVA PJEMU LIČNA KARATA JER JA MORAM DA IMAM TU PJEMU!!! ČOVJEK MI JE REKAO DA PJEVA ACA LUKAS ALI DA TO IMA SAMO NA KASETI.NARAVNO TO MI NIJE BIO PROBLEM. TAJ ALBUM SAM NAUČILA NA PAMET ZA 3 DANA...I OD TADA...ACA I NJEGOVE PJESME SU JEDNA OD MOJIH NAJVEĆIH LJUBAVI. OBOŽAVAM GA!!! NARAVNO IDEM NA SVE NJEGOVE NASTUPA,ZNAM SVE NJEGOVE PJESME I NJEGOVU BIOGRAFIJU!!! ŽAO MI JE ŠTO SAM BILA OVAKO KRATKA,JER O NJEMU BI MOGLA NAPISATA ROMAN,hehe Very Happy bounce
    Jasmina
    Jasmina


    Broj postova : 1
    Registration date : 21.03.2009

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Hmm...

    Postaj  Jasmina sub oľu 21, 2009 8:58 pm

    Čitam prvih par postova i primjećujem da većina njih "nije neki fan", a opet su bili prvi da tu komentiraju.. Zanimljivo.

    Aco, ti si moj Bog. Prosto i jednostavno... Obožavam lika.

    Mislim da je od albuma "Nešto protiv bolova"... "Suncokreti", "Burbon", "Samo ona zna"..
    Tomo
    Tomo


    Broj postova : 11
    Age : 43
    Lokacija : Mostar, BiH
    Registration date : 16.05.2009

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Re: Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  Tomo sub svi 16, 2009 8:55 pm

    Veliki sam fan Ace već jako dugo, a prva pjesma koju sam baš ono zavolio bila je Lična karta, jer sam još uvijek bio jako mlad kad je izdao prva dva albuma "Kuda idu ljudi kao ja" 95' i "Pesme od bola" 97'. a nije bio toliko ni zastupljen u medijima ili po kafićima, no nakon albuma "Lična karta" Aca je postao za mene nešto posebno među pjevačima, a to je i danas za mene, jedino mi je draži Toma Zdravković, no to je neka druga priča, Toma je nešto ipak posebno u svijetu kafanske muzike.

    U zadnjih dvije ipol godine bio sam 6 puta na koncertu Ace i svaki put je bilo fenomanelno, s tim da će ovaj zadnji koncert koji je bio točno prije tjedan dana ostati upamćen po tome da je Aca na kraju koncerta otpjevao pjesmu Nešto protiv bolova, skinuo majicu i bacio je među raju, sretnik koji je uhvatio majicu bio sam ja Very Happy Crna majica, nije loša, moram zahvaliti čovjeku, sad ne moram kupovat majicu Laughing Naravno, sad kad se odlazi u kafanu, majica je obavezno na meni MrGreen

    Volim muziku, volim kafanu sve to, ali Acine pjesme meni život znače i nigdje se ne osjećam tako jednostavno, moćno i opušteno kao na njegovom koncertu.
    avatar
    maxi16


    Broj postova : 10
    Age : 31
    Lokacija : hrvatska
    Registration date : 16.05.2009

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Re: Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  maxi16 ned svi 17, 2009 6:32 pm

    ..volim acu otprilike 4 godine i znam ful puno njegovih pjesama i stalno ih pjevam...evo upravo slusam na DM satu pesmu od bola.steta sto ne gostuje u hrvatskoj da ga slusam uzivo,sve bih dao tongue ..pozz svima
    avatar
    maxi16


    Broj postova : 10
    Age : 31
    Lokacija : hrvatska
    Registration date : 16.05.2009

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Re: Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  maxi16 pet lip 05, 2009 2:00 am

    Je li tačno da je pjesma “Sviraj nešto narodno”, koju si snimila sa Halidom Bešlićem, bila namijenjena Aci Lukasu?
    Ja godinama obožavam Acu Lukasa i tačno je da sam njemu bila posvetila duetsku pjesmu “Sviraj nešto narodno”, jer mu taj tekst odgovara: “Nisam od onih što kupuju ti cvijeće, divlji u srcu…”. Ipak, tada je nismo snimili jer je on bio spriječen pa je pripala Halidu Bešliću. Volim ga zbog te lude energije na nastupima. Oboje furamo neki žestoki rok-folk. Sviđa mi se i zbog toga što nema dlake na jeziku, ne da se zezati i, prije svega, odlično radi svoj posao
    marina_nenad
    marina_nenad


    Broj postova : 1
    Registration date : 03.07.2009

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Re: Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  marina_nenad pet srp 03, 2009 11:36 pm

    Ja sam strastveni fan Ace Lukasa slusam njegove pesme godinama sve ih znam od kada je poceo da peva pa do novog albuma...
    Sve su extra pesme... cheers
    avatar
    bastian


    Broj postova : 1
    Age : 35
    Lokacija : srbija
    Registration date : 11.08.2009

    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Re: Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  bastian uto kol 11, 2009 10:54 pm

    strastveni sam fan Ace Lukasa slusam ga od samog pocetka od kada je poceo solisticku karijeru,obozavam njegove pesme i kada god je negde u okolini novog sada ili u samom novom sadu ja se trudim da odem da ga cujem uzivo!!!!Arena je bila nesto najlepse u mom zivotu covek je pokazao ko je i sta je sledeca je nadam se marakana ili ako moze jos nesto vece posto ce za njega i marakana da bude mala!!omiljene lukasove pesme su mi :Ne slusaj majko,Spavaj Beograde,Sa ljubavi se skidam,Neka me po dobru pamte,Rodjendan...najveca zelja mi je licno da ga upoznam posto to do sada nikada nisam imao priliku!!! queen ALEKSANDAR VUKSANOVIC queen

    Sponsored content


    Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan???? Empty Re: Otkada znaš za Acu???Otkada si njegov fan????

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: čet oľu 28, 2024 10:20 pm.