Aca Lukas fan forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na fan forum Ace Lukasa.

+2
Adminka
che_kv
6 posters

Aca Lukas koncert Arena 3. novembar

che_kv

Broj postova : 2
    Registration date : 25.07.2008

Aca Lukas koncert Arena 3. novembar Empty Aca Lukas koncert Arena 3. novembar

Postaj  che_kv pon kol 18, 2008 6:24 pm

Prosle nedelje kada je bio na otvaranju Madone u Pozarevcu , najavio je u intervjuju da je iznajmio Arenu za koncert 2 ili 3 novembra, a za Marakanu je rekao da ce da pravi dogodine
    Adminka
    Adminka
    Admin

Broj postova : 466
    Registration date : 17.07.2008

Aca Lukas koncert Arena 3. novembar Empty Re: Aca Lukas koncert Arena 3. novembar

Postaj  Adminka pon kol 18, 2008 7:55 pm

che_kv je napisao/la:Prosle nedelje kada je bio na otvaranju Madone u Pozarevcu , najavio je u intervjuju da je iznajmio Arenu za koncert 2 ili 3 novembra, a za Marakanu je rekao da ce da pravi dogodine

pa to je odlično....i hvala na informaciji... MrGreen

(ova tema treba biti u drugom podforumu,odmah ću je premjestit)
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP

Broj postova : 119
    Registration date : 19.07.2008

Aca Lukas koncert Arena 3. novembar Empty Re: Aca Lukas koncert Arena 3. novembar

Postaj  Nikola_VIP ned kol 31, 2008 4:38 pm

U swakom sluchaju, Beogradks Arena je njegowa i bez sumnje ce je napuniti ma koji god datum bio Very Happy
    Tea
    Tea

Broj postova : 89
    Registration date : 21.07.2008

Postaj  Tea pon ruj 01, 2008 4:00 pm

U Areni tesko da cu ici jer vec sam bila u Beogradu i ne veruejm da bi me moji pustili ponovo ( mada nista nije iskljuceno Smile ), ali za Marakanu do godine idemo obavezno!!!!!!! Very Happy 

ps. Ocekujem Miru i Cecu kao goste Razz
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP

Postaj  Nikola_VIP čet ruj 04, 2008 4:30 pm

I ne samo Miru, wec i Dzeja, Medeni Mesec, Anu Nikolic i Danijelu Wranic, a Ceca malo teze.... Sad
    Tea
    Tea

Postaj  Tea pet ruj 05, 2008 3:42 pm

Bas naprotiv, upravo Ceca je skoro potvrdjena. Very Happy
    Ona je trebala da bude na njegovom koncertu u Sajmu, ali nije mogla da dodje znamo vec...
    Adminka
    Adminka
    Admin

Postaj  Adminka pet ruj 05, 2008 3:47 pm

Ceca gost na koncertu Ace Lukasa????

U domaćim estradnim krugovima je dobro poznato da Cecu Ražnatović i Acu Lukasa veže dugogodišnje i blisko prijateljstvo. Kako se spominje u različitim dnevnim novinama, njihovo bi prijateljstvo moglo da kulminira 3. novembra na Lukasovom koncertu u ‘Areni’, gdje će zajedno sa njim zapjevati niko drugi do Ražnatovićeva. Naime, pripreme za koncert su uveliko počele, a dnevne novine ‘Alo’ objavile su ekskluzivnu vijest da će, pored Cece, Lukasove gošće te večeri biti i grčka zvijezda Ana Vissi, Ana Nikolić i Danijela Vranić.

Napominjemo, Aca Lukas je 15. 6. 2002. godine bio specijalni gost na Cecinom koncertu na stadionu Crvene zvezde u Beogradu. Zajedno su otpjevali duetsku pjesmu ‘Crni sneg’, pa je i za vrijeme Cecine pauze Lukas samostalno zabavljao 90.000 ljudi koji su bili te večeri prisutni na Marakani. Da li će se Ceca u ‘Areni’ revanširati Lukasa, ostaje da se vidi, iako se već pojavljuju različiti komentari da od toga nema ništa.
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP

Postaj  Nikola_VIP pet ruj 05, 2008 8:45 pm

Mmmm, extra west!
    Bash sam odushewljen!
    Ceca, Danijela, Ana i Anna!
    A Mira, Dzej!?
    Tea
    Tea

Postaj  Tea sub ruj 06, 2008 2:42 pm

Ja se iskreno nadam da ce doci i Mira, kako i Dzej naravno.
    Adminka
    Adminka
    Admin

Postaj  Adminka sub ruj 06, 2008 4:44 pm

ipak su to acini prijatelji...čisto sumnjam da ih neće pozvat..jedino u slučaju da netko od njih ne mogne doć...
    Adminka
    Adminka
    Admin

Postaj  Adminka ned lis 19, 2008 10:09 pm

evo ulaznica za koncert u areni:
    Aca Lukas koncert Arena 3. novembar Tvruntitlwl7
    Aca Lukas koncert Arena 3. novembar W320

scan by Nikola
    Adminka
    Adminka
    Admin

Postaj  Adminka ned lis 19, 2008 10:13 pm

"Poklon koji ponesete powodom Acinog rodjendana, mozete ostawiti na Juznom sluzbenom ulazu Beogradske arene"
    Adminka
    Adminka
    Admin

Postaj  Adminka pet lis 24, 2008 3:38 pm

amare351 je napisao/la:ima li neko informaciju koliko je prodato karata za acin koncert u areni??pozz
    Adminka
    Adminka
    Admin

Postaj  Adminka pet lis 24, 2008 3:39 pm

hmmm...još nije poznato...
    Adminka
    Adminka
    Admin

Postaj  Adminka ned lis 26, 2008 5:19 pm

ACA LUKAS U BEOGRADSKOJ ARENI
    Aca Lukas koncert Arena 3. novembar Imaged10
    Veliki solistički koncert Aleksandra Vuksanovića, alijas Ace Lukasa, koji će se 3. novembra održati u „Beogradskoj areni", sinoć je i zvanično najavljen na nesvakidašnjoj pres-konferenciji upriličenoj u beogradskom kafiću „Leon".
    Domaćin je stigao sa akademskih petnaest minuta zakašnjenja u društvu svoje izabranice Sonje Šašić. Lepo raspoloženi pevač davao je intervjue predstavnicima medija, dok su prisutni uživali u numerama sa Lukasovog poslednjeg albuma „Lešće". Sonja se uživela u ulogu domaćice ljubazno dočekujući sve goste. Iz estradnih krugova tu su bili Boki Milošević, Saša Matić, Sanja Đorđević, Stevan Anđelković, Bogoljub Mitić Đoša, i naravno, Džej, sa drugaricom Adrijanom.
    Izvor: Press
    Adminka
    Adminka
    Admin

Postaj  Adminka ned lis 26, 2008 5:53 pm

Vjerujem da će Ceca biti moj gost na koncertu

Za novine Press Aca Lukas je izjavio kako se nada da će Ceca ipak biti gost na njegovom koncertu:
    Da li će Ceca Ražnatović biti vaš gost u „Areni", kao što ste vi bili njen na nastupu na"Marakani"?
    Vjerujem da će Ceca doći na koncert jer je ona moja odlična prijateljica. Neću da otkrijem da li će ona biti gost ili neko drugi jer želim da to bude iznenađenje. Nije mi neophodno da imam goste jer će svi doći zbog mene, a gost će samo začiniti atmosferu.
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP

Postaj  Nikola_VIP uto stu 04, 2008 7:53 pm

IZWESHTAJ SA KONCERTA
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP

Postaj  Nikola_VIP uto stu 04, 2008 7:54 pm

1.Atmosfera koncerta

Aca Lukas koncert Arena 3. novembar Icon_arrow Aca Lukas koncert Arena 3. novembar Icon_arrow Aca Lukas koncert Arena 3. novembar Icon_arrow

Neprewazidjena!Aca je rasprodao swe karte!Objasnio je kako se puni BG Arena!Ni jedno jednino slobodno mesto nije bilo!I oni koji su kupili karte za sedenje su swe wreme igrali i bili na nogama!
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP

Postaj  Nikola_VIP uto stu 04, 2008 7:54 pm

2.Specijalni gosti

Aca Lukas koncert Arena 3. novembar Icon_arrow Aca Lukas koncert Arena 3. novembar Icon_arrow Aca Lukas koncert Arena 3. novembar Icon_arrow

Od onoga o chemu smo diskutowali, nije bilo tachno, nazalost!Nije bila ni Ceca, ni Danijela Wranic, ni Mira Shkoric, ni Ana Nikolic....
    Bili su gosti od kojih je Aca obradjiwao pesme na pochetku njegowe karijere!
    Bili su Radisha Markowic,Goca Stojichewic,Dushko Kulish,Nada Topchagic,Dzej, Nowica Zdrawkowic i Sinan Sakic!
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP

Postaj  Nikola_VIP uto stu 04, 2008 7:55 pm

3.Pesme koje je pewao

Otpewao je nowi album kompletno!
    Od dueta, otpewao je duet sa Dzejom i sa Sinanom!
    Od starijih pesama pewao je "Kuda idu ljudi kao ja","Lisica","Ne slushaj majko","Bele ruze","Ti i ja","Kad odu swatowi","Ja ziwim sam","Miris tamjana","Pesma od bola","Crni gawrane","Ako su twoja usta otrow sipala","Kafana na Balkanu","Lichna karta","Ne radjaj greshnika","Nece mama doci","Umri u samoci","Nazalost","Rodjendan","Zapishite mi broj","Coma","Dijabolik","Ista kao ja","Samo ona zna","Suncokreti","Tudja si odawno","Nisam preziweo","Sa ljubawi se skidam","Istina je da te lazem","Digla si mi cenu","Spawaj Beograde"!
    Koncer je otworio pesmom "Upali swetlo"
    Poslednju pesmu je otpewao "Leshce"

BIS:

Na bis je otpewao "Neshto protiw bolowa"
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP

4.Atmosfera u publici

Zawisila je od toga gde se nalazish!
    Ja sam bio ispre bine, i bila je takwa guzwa, bilo je guranja da nemam rechi!Strashnio je to shto su doshli neki newaspitani crnogorci, koji su ko pishteni sa lanca, hoce da prawe probleme pa guraju, pa su se par puta potukli neki sa tim crnogorcima zbog guranja!I na kraju su se neki pobili pa je chak i policija reagowala!
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP

5.Zanimljiwosti

Koncert je kasnio 20 minuta!
    Trajao je od 20:20 do 00:00 sa swe bisom bez pauza!
    Negde na samom pochetku koncerta Aca je izjawio sledece:

"Ja nemam sponzoer!Ne trebaju mi ni neke tamo budjawe wode, ni bajata piwa!Je*be mi se za sponzore"
    I u tom trenutku je gitarista FH Benda na sred binu polomio gitaru!
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP

Postaj  Nikola_VIP uto stu 04, 2008 7:56 pm

6.Posebne lichnosti

Acu je pratio Folk Hous Bend!
    Pratece wokale su pewale Suzana i Iwana Dinic!
    Kao specijalni gosti u publici bili su Zwezde Granda, owe nowe sa Sashom Popowice, njegowa majka, Igor Rokwic, Oliwer Mandic, Nikola Grbic.
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP

Postaj  Nikola_VIP uto stu 04, 2008 7:56 pm

8.Wizuelni izweshtaj

Aca Lukas koncert Arena 3. novembar Icon_exclaim USKORO Aca Lukas koncert Arena 3. novembar Icon_exclaim
    Danas, sutra treba da wam postawim, par slika i par clipowa!
    Nema ih puno, razumite me, bila je guzwa, jedwa sam cigaru drzao u ruci!
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP

Postaj  Nikola_VIP uto stu 04, 2008 7:57 pm

7.Moj kometar

Bilo je extra, samo da je bilo malo jache obezbedjenje!
    Od pesama sam hteo da chujem i "Soba za plakanje","Burbon","Niko 1,2,3","Rospija" i duete sa Danijelom Wranic, Anom Nikolic i Cecom!
    Sinan je mogao da pewa i bolju pesmu!

Sponsored content

Postaj  Sponsored content

Sada je: pet pro 03, 2021 9:13 am.