Aca Lukas fan forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na fan forum Ace Lukasa.

+2
Adminka
che_kv
6 posters

Aca Lukas koncert Arena 3. novembar

Nikola_VIP
    Nikola_VIP

Broj postova : 119
    Registration date : 19.07.2008

Aca Lukas koncert Arena 3. novembar - Page 2 Empty Re: Aca Lukas koncert Arena 3. novembar

Postaj  Nikola_VIP uto stu 04, 2008 7:57 pm

E da, kod pesama josh da dodam i pesme sa albuma iz 2006:

"Jagnje moje","A kada odem","Udari prwa"

Radisha Markowic je pewao "Neznanka"
    Goca je pewala "Zagrli me i oprosti mi","Pusti me da nadjem srcu lek"
    Dushko je pewao neku pesmu, pojma nemam koja je!
    Nada Topchagic je pewala "Jutro je"
    Dzej je otpewao duetsku sa Acom
    A isto za Sinana pojma nemam shta je pewao!
    Nowica Zdrawkowic je pewao Tomine pesme "Plakala je, molila je" i ne secam se, mislim da je otpewao josh neku pesmu!
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP

Aca Lukas koncert Arena 3. novembar - Page 2 Empty Re: Aca Lukas koncert Arena 3. novembar

Postaj  Nikola_VIP uto stu 04, 2008 7:57 pm

Nadam se da sam bio wrlo opshiran, precizan, i da ste tako neshto ochekiwali od pismenog izweshtaja!
    Dakle, slike, clipowi slede owih dana!
    Shta wi mislite o koncertu, tj. ako ste bili, recite, a ako niste iznesite komentar na osnowu owaga shto sam pisao!
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP

Postaj  Nikola_VIP uto stu 04, 2008 7:58 pm

Folk&rok žurka

Kao što je obećao Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas napunio je beogradsku Arenu do vrha! Na početku koncerta je tražio da se kao dokaz osvetle poslednji redovi. Lepši poklon za 40. rođendan nije mogao da dobije.

Skoro dvadeset hiljada raspomamljenih tinejdžera, dobrano podgrejanih

pivom, horski je pevalo sve, ali baš sve pesme, pa čak i one sa nedavno promovisanog albuma «Lešće» i to od prve do poslednje reči. Raspoloženi slavljenik koji nam je pre koncerta rekao da se oseća uzbuđeno, sjajno, a pred ulazak u petu deceniju i zrelo, bio je obučen u crnu majicu i pantalone koje mu je izabrala voljena Sonja. Na sceni osim brojnih instrumenata bila je i posuda sa ledom i flašom viskija, kao i Acine klavijature na kojima je otpratio nastupe svojih gostiju Duška Kuliša, Goce Stojićević, Radiše Markovića, Nade Topčagić, Sinana Sakića, Džeja... Na momente folk spektakl je mogao ladno da «prođe» i kao rok spektakl, dovoljno je samo «isključiti» ton, i pogledati ekipu na sceni u rok fazonu, i ruke u publici podignute uvis sa čuvenim «satanskim rogovima». Nije izostalo ni lomljenje gitare koje je do skoro bilo rezervisano samo za okorele metalce.
    A u masi poznati gosti iz estradnog sveta, kolega iz rok voda Oliver Mandić, neizbežna Ceca Ražnatović, Igor Rokvić, Silvija Nedeljković, Zlaja Timotić, Nikola Grbić... Acina Sonja je koncert gledala iz glavne lože gde je bila sa društvom i ćerkom, dok su njegova deca (iz prethodna dva braka) na koncert došla s društvom. Posle koncerta veselo i veliko društvo je proslavilo rođendan u «Miloševom konaku».

Novine ALO
    deki

Broj postova : 3
    Registration date : 02.11.2010

Aca Lukas koncert Arena 3. novembar - Page 2 Empty karte

Postaj  deki uto stu 02, 2010 11:56 am

karte za koncert 03.11. 4 ,,,, fan pit tribine,,,, tel 060 3 888 949
    vukp96

Broj postova : 3
    Registration date : 04.04.2011

Aca Lukas koncert Arena 3. novembar - Page 2 Empty Aca Lukas u Uzicu

Postaj  vukp96 pon tra 04, 2011 12:58 pm

Evo snimka sa koncerta Ace Lukasa...Uzice 31.3.2011 Hala veliki Park

https://www.youtube.com/watch?v=MSIID3LKhCU

Sponsored content

Postaj  Sponsored content

Sada je: pet pro 03, 2021 9:55 am.