Aca Lukas fan forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na fan forum Ace Lukasa.


+2
Nikola_VIP
Adminka
6 posters

    Novosti o Aci

    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Novosti o Aci

    Postaj  Adminka pet srp 18, 2008 12:26 pm

    Sve novosti o Aci...


    Zadnja promjena: Adminka; ned srp 20, 2008 10:00 am; ukupno mijenjano 1 put.
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka sub srp 19, 2008 4:41 pm

    Novosti o Aci 2mczqrl

    1. Ceca Ražnjatović - Kukavica
    2. Haris Džinović - Rano je za tugu
    3. Lepa Brena - Zaželi sreću drugima
    4. Šako Polumenta - Dišem za tebe
    5. Viki Miljković - Loša sreća
    6. Roki - Žena
    7. Dragana Mirkovic - Tugo mojih dana
    8. Džej - Sunce ljubavi
    9. Mira Škorić - U službi ljubavi
    10. Željko Šašić - Vežite mi ruke
    11. Ana Bekuta - Kralj ponoći
    12. Aca Lukas - Umri u samoći
    13. Ceca Ražnatović - Oprosti mi suze
    14. Željko Samardžić - Imaš me u šaci
    15. Lepa Brena - Golube
    16. Džej - Nedelja
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP


    Broj postova : 119
    Registration date : 19.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Nikola_VIP uto srp 29, 2008 5:43 pm

    Ochekuje se koncer na Marakani na jesen, kako pishe na njegowom "myspace"-u!
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP


    Broj postova : 119
    Registration date : 19.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Nikola_VIP ned kol 31, 2008 8:23 pm

    Novosti o Aci 4311_Hitovi_leta

    1. Indira - Pije mi se
    2. Mira Škorić - Neću preživeti
    3. Danijela Vranić i Aca Lukas - Niko kao ti
    4. Dejan Matić - Nije to bilo to
    5. Snežana Đurišić - Dunja
    6. Ilda Šaulić - Stani dušo da te ispratim
    7. Mina Kostić - Još jedna u nizu
    8. Bata Zdravković - Treba mi jedna noć
    9. Jovana Tipšin - Ne veruj ženi koja voli
    10. Donna Ares - Aritmija
    11. Željko Šašić - Bravo za nas
    12. Nataša Kojić Taša - Taktike
    13. Dajana Penezić - Adrenalin
    14. Nataša Đorđević - Splavovi Beograda
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka pon ruj 01, 2008 9:42 pm

    Brončani Aca!

    Ovih dana na Grand forumu održano je glasanje za najboljeg pjevača narodne i folk muzike.Pjevači su bili podijeljeni u 4 grupe i Aca Lukas se nalazio u C grupi.Konkurencija su mu bili braća Matići,Aco Pejović,Željko Šašić,Šako Polumenta,Nedeljko Bajić Baja i mnogi drugi.Prvo mjesto i 164 boda je osvojio Saša Matić.Drugo mjesto i 134 boda je osvojio Aco Pejović.A 3.,brončano mjesto je osvojio ACA LUKAS sa 107 bodova.
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka pon ruj 08, 2008 9:15 pm

    ACA LUKAS IMA NOVU DJEVOJKU!
    Novosti o Aci Thumbacalukasfotokobradyi6
    Iako je u jednom dnevnom listu pre izvesnog vremena objavljeno kako je folk pevač Aca Lukas u emotivnoj vezi sa beogradskom lepoticom Sonjom Šašić, on to nije potvrdio, ali ni demantovao. Međutim, koliko su priče o strasnoj ljubavnoj vezi sa Sonjom tačne, govori podatak da je Lukas ovih dana bio u jednom elitnom lokalu, gde ih je Kurir uzgred i uslikao. Izvor koji se zatekao na licu mesta tvrdi da su njih dvoje na sedmom nebu, te da su se non-stop cmakali, kikotali i šaputali jedno drugom na uvce.
    Prema daljim tvrdnjama našeg sagovornika, Sonja je opčinila Lukasa svojom ženstvenošću, stavom i spontanošću, a s obzirom na to da ljubav među njima cveta, nema sumnje da su na istoj talasnoj dužini. S druge strane, od kada je Aca sa njom, postao je drugi čovek, sada izuzetno šarmantan, pozitivan i pažljiv.
    Podsećanja radi, Sonja iza sebe ima neuspeo brak sa folk pevačem Željkom Šašićem, sa kojim ima devetogodišnju ćerku Sofiju. S druge strane, Lukas ima dva braka i troje dece...
    Izvor: Kurir
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka pon ruj 08, 2008 9:28 pm

    Glasajte za Acu!

    Chivas ili Niko kao ti (duet Danijela Vranić)

    Arrow

    http://www.folkshowbiz.bloger.hr/
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka pon ruj 08, 2008 9:46 pm

    Nova nagađanja u vezi s ‘Balkanika festivalom’
    Festival pomjeren zbog Madonne!


    Kako smo i ranije najavili, ‘Balkanika festival’, koji je trebao biti održan 13. septembra u Beču i na kojem su trebali učestvovali velikani domaće estrade, odložen je za sredinu novembra. Press-centar festivala je danas objavio vijest da je koncert odložen zbog Madonninog koncerta, koji je također zakazan za 13. septembar u prijestolnici Austrije.
    No, kako stvari stoje, festival će proći bez Seke Aleksić, koja već ima ugovorene nastupe i termine, tako da će u novembru goste zabavaljati Ceca Ražnatović, Aca Lukas, Željko Joksimović i Haris Džinović.
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka sub ruj 27, 2008 1:04 pm

    VIŠE SE NE KRIJU!!!

    Novosti o Aci 9pt5xcdv8
    Lukas se konačno skrasio! Već neko vreme se šuškalo i nagađalo da je kralj urbanog folka sreću našao pored Sonje, bivše supruge svog kolege Željka Šašića, ali nije bilo dokaza. On je mudro ćutao ili je na direktna pitanja o novoj ljubavi okolišao kao kiša oko Kragujevca. Dežurni estradni dušebrižnici ga sa Sonjom nisu sretali na ulici ili po beogradskim klubovima, ali su i dalje uveliko prepričavali ovu novu romansu. Sad kad je ljubav očvrsla, Aca nema razloga da se skriva, pa sa novom izabranicom može slobodno da prošeta gradom, ode na večeru, u noćni provod, a da pri tom ne cvika od paparaca.
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka pet lis 10, 2008 3:19 pm

    NOVA TV NEĆE PJEVAČE IZ SRBIJE!

    Emitiranje najpopularnije reality emisije "Operacija Trijumf" na hrvatskoj televiziji "NOVA TV" izazvalo je mnoga nezadovoljstva među gledateljima.
    Naime, uz "Gala Večeru" u spomenutoj emisiji postoji i TV dodatak, emisija "Najgori Od Sve Dece" u kojoj emisija svakog tjedna ugošćuje mnoge estradne zvijezde iz Srbije.
    Nedavni gost popularne emisije bila je najpopularnija pop pjevačica Jelena Karleuša koja se po prvi put nakon poroda pojavila na javnoj televiziji.
    Zanimljivo je to da NOVA TV emisiju "Najgori Od Sve Dece" iz nepoznatog razloga nije htjela emitirati iako dolazi uz cijeli paket reality emisije "Operacija Trijumf".
    Je li razlog bila upravo Jelena Karleuša ili neki tehnički razlog ne znamo, no razlog ćemo svakako saznati putem sljedećeg nastavka "Najgori Od Sve Dece" kada će specijali gost večeri biti folker Aca Lukas.
    Kako saznajemo, uskorošnji gosti emisije trebali bi biti Ceca Ražnatović i Lepa Brena.

    Tekst: folkshowbiz
    heroina
    heroina


    Broj postova : 45
    Registration date : 20.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  heroina pet lis 10, 2008 3:36 pm

    a i naša televizija stalno nešto se*e
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka pet lis 24, 2008 4:32 pm

    Lukas žurkom najavio koncert u „Areni"

    Veliki solistički koncert Aleksandra Vuksanovića, alijas Ace Lukasa, koji će se 3. novembra održati u „Beogradskoj areni", sinoć je i zvanično najavljen na nesvakidašnjoj pres-konferenciji upriličenoj u beogradskom kafiću „Leon"


    Domaćin je stigao sa akademskih petnaest minuta zakašnjenja u društvu svoje izabranice Sonje Šašić. Lepo raspoloženi pevač davao je intervjue predstavnicima medija, dok su prisutni uživali u numerama sa Lukasovog poslednjeg albuma „Lešće". Sonja se uživela u ulogu domaćice ljubazno dočekujući sve goste. Iz estradnih krugova tu su bili Boki Milošević, Saša Matić, Sanja Đorđević, Stevan Anđelković, Bogoljub Mitić Đoša, i naravno, Džej, sa drugaricom Adrijanom
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka ned lis 26, 2008 10:54 pm

    Na proslavi nije bilo: Cece, Jelene, Ace i Seke!


    Uz tortu, šampanjac i burne aplauze, najveća folk zvijezda stare Jugoslavije Lepa Brena je u ponedeljak uveče proslavila svoj 48. rođendan u klubu „Teatro“.
    Ona je u poznatu prestoničku diskoteku došla u pratnji sinova Stefana i Viktora i prijateljice, dok je izostalo prisustvo njenog supruga Slobodana Živojinovića, kao i dugogodišnjeg saradnika i prijatelja Saše Popovića.
    To nikako ne znači da su čestitke izostale. Naime, iste večeri u klubu je organizovana i promocija novog lutkarskog serijala „Vila Grande“, koji će biti prikazivan upravo u okviru emisija Brenine diskografske kuće „Grand“ i na Televiziji „Svet plus“. Tim povodom okupio se i veliki broj javnih ličnosti među kojima su bili Mira Škorić (dala glas liku Jelene Karleuše), Maja Nikolić, Tina Ivanović, Dajana Paunović, Danijela Vranić, Snežana Babić, Boban Rajović, Danijel Đurić, Stevan Anđelković, Nemanja Stevanović, Milan Stanković, Milan Dinčić Dinča i mnogi drugi. Nespremni za proslavu rođendana, svi oni su bez poklona prilazili Breni i uputili joj najljepše želje. I dok su se ostali prije ponoći razišli, slavljenica je u klubu u društvu prijatelja ostala do kasno u noć.

    Danijela prozivana
    U vrijeme dok je trajao song koji izvodi lutka Ace Lukasa, snimak se blokirao. U tom trenutku neko iz publike je dobacio Danijeli Vranić, bivšoj Acinoj devojci: „Danijela, ovo je tvoje maslo. Odblokiraj čovjeka!“ Ova izjava je bila propraćena smijehom koji je trajao sve dok tehnički problem nije otklonjen.

    Zvijezde ispalile
    Iako je bilo očekivano da se na promociji pojave svi oni čije su lutke urađene za prvi serijal, prisutni su bili samo Mile Kitić i Era Ojdanić. Iako su očekivani, na žurki se nisu pojavili Ceca Ražnatović, Aca Lukas, Seka Aleksić, Jelena Karleuša i još neki od aktera čije ćemo lutke gledati u prvoj sezoni serijala.

    Izvor: Alo
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka ned lis 26, 2008 10:57 pm

    Zaljubljeni do ušiju
    Novosti o Aci Ljubav10
    Iako su se već pojavljivali u javnosti, promocija novog albuma kontroverznog Ace Vuksanovića Lukasa bila je idealna prilika da se najveći lajavac folk scene pojavi sa svojom budućom suprugom Sonjom Šašić.
    Blistajući od sreće, lijepa brineta je prvo strpljivo pozirala fotoreporterima da bi se zatim skromno sklonila u stranu prepuštajući voljenog čovjeka na milost i nemilost medijima.
    - Meni ovo nije potrebno. Prvi put smo javno, jer mu to mnogo znači, inače žurim, moja devetodišnja ćerka Sofija učestvuje večeras na “Todorovoj” reviji u okviru Nedelje mode, pa ću je kasnije dovesti ovde na promociju, kaže Sonja Šašić za “Alo”.
    Kažu da iza svakog uspješnog muškarca stoji uspješna žena, koliko ona utiče na njegovo mišljenje?
    - Mi se sjajno dopunjavamo, volim što je tako direktan, otvoren i iskren. On je privatno sasvim drugačiji, sa mnom pogotovo. Veliki je emotivac - kaže naša sagovornica.
    Na pitanje planiraju li vjenčanje, kaže da se priča svašta, ali kod njih dvoje je od početka sve bilo spontano pa će tako i ubuduće.
    - Ako dođe do toga, biće to veliko iznenađenje za sve. Dobro funkcionišemo i to je najvažnije. Tu sam da mu pomognem ako nešto zatreba, makar samo savetom u oblačenju. Dovoljno je jak u svom poslu i tu mu se ne miješam uopšte. Ljubav je najveći motiv za sve.
    Planiraju li još dece?
    - Ako nam je suđeno, neću biježati od toga. Ne želim da planiram, jer je meni i naša veza najveće iznenađenje u životu koje mi se dogodilo.

    Aca Lukas: Napuniću „Arenu“ bez podele ulaznica
    Aca Lukas je sinoć u kafiću „Leon“ pred ekipom probranih medija i prijatelja promovisao album „Lešće“ koji potpisuje Grand produkcija. Svoj jubilarni 40. rođendan proslaviće 3. novembra koncertom u beogradskoj „Areni“.
    - Ne pravim promociju u „Hajatu“, jer nemam hrvatski pasoš. Za razliku od mojih prethodnika, ja ću jednu desetinu ulaznica da podelim, a devet da prodam. Kod njih je obrnuto. Generalni sponzor koncerta će biti Aca Lukas, gdje ćeš boljeg sponzora od samog sebe?
    Podršku Aci su dali Saša Matić, Boki Milošević, Bogoljub Mitić Đoša, Sandro Marković, i naravno Džej.

    Moji prijatelji sponzorišu Acu
    Da li kontaktirate sa njegovom bivšom suprugom sa kojom se svojevremeno držali butik?
    - Okončale smo naš zajednički posao davno, tako da nema potrebe da imamo bilo kakav kontakt. Odijećom se bavim već godinama, imam puno prijatelja iz modnog biznisa Italije koji žele da sponzorišu Acu, to je u svijetu normalno. Mogu da najavim da će biti mnogo interesantnih stvari slijedeće godine.

    Izvor: Alo
    heroina
    heroina


    Broj postova : 45
    Registration date : 20.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  heroina uto lis 28, 2008 2:04 pm

    E nek im je sa srećom....
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka pet lis 31, 2008 11:18 pm

    Lukas, al’ zamalo

    Srpski folker ima dvojnika, izvesnog Dragoljuba Lukića, koji na sve načine ubira plodove njegove popularnosti

    Aca Lukas nedavno je dobio dvojnika, izvesnog Dragoljuba Lukića, koji ne samo da je pevačev veliki fan već i na sve moguće načine ubira plodove njegove popularnosti. Kako Kurir saznaje iz izvora bliskog pevaču, Lukić toliko podseća na folkera da ga na ulici često zaustavljaju kako bi mu tražili autogram. Kao pravi hedonista, dečko ide i korak dalje, pa na osnovu Lukasovog imidža bez problema menja cice, koje se potom na sav glas hvale kako su imale seksualni odnos s jednim od najpopularnijih domaćih izvođača. Ali to nije sve. Kad mlađanog Dragoljuba policija zaustavi zbog saobraćajnog prekršaja kako bi platio kaznu, on je uspešno izbegne zahvaljujući sličnosti s popularnim pevačem. Sa svih strana dobija beneficije, pa je čak nedavno došao na ideju da krene da tezgari baš kao i njegov idol, ali mu glasovne mogućnosti nisu toliko velike.

    Sam pevač u više navrata je čuo za Lukića, ali ga do sada nije upoznao. Kako nezvanični izvor saznaje, pevač je bio toliko zaintrigiran celom pričom o svom “klonu” da će ga najverovatnije pozvati da bude njegov specijalan gost na koncertu koji će se održati 3. novembra u Beogradskoj areni.
    Lukas je za Kurir sve ovo samo kratko prokomentarisao:
    - Čuo sam za tu priču! Evo, javno pozivam tog gospodina da bude moj gost na koncertu u Areni, da vidim i to čudo od dvojnika.

    Autori:
    Andrijana Obradovic
    Dalibor Katić
    KURIR
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka pet lis 31, 2008 11:18 pm

    PRESS

    ACA LUKAS: OPERISAĆU NOS!
    Krajem novembra folker Aca Lukas ide na operaciju devijacije nosa

    Aca Lukas namerava da sredinom novembra operiše nos na jednoj beogradskoj klinici. Folker, koji će 3. novembra održati koncert u „Beogradskoj areni", kaže za Press da se na ovaj korak odlučio zbog zdravstvenih, a ne estetskih razloga.

    - Planiram da operišem nos posle koncerta u „Areni". Vidite kako sam iskren i priznajem čak i šta planiram, dok drugi pevači kriju i ono što su uradili, odnosno operisali - rekao je Aca, i dodao da estetske korekcije nikad nisu bile prioritetne za njega:

    Botoks i fejslifting

    Prema pouzdanom saznanju Pressa, ovo ipak nije prvi zahvat na licu koji je Aca Lukas uradio. Naime, pevač je nedavno ubrizgavao botoks u svoje lice da bi izgledao mlađe, a uskoro planira da se podvrgne i fejsliftingu, kojim će ukloniti bore oko očiju.

    - Već dugo imam problem s disanjem zbog devijacije nosa i lekar mi je predložio da se operišem. Odlučio sam da pristanem, ali neću smanjivati nos, već ću mu samo promeniti oblik. Malo ću ga podići, ne toliko zbog izgleda, koliko zbog nesmetanog protoka kiseonika - kaže Lukas.

    Turneja posle „Arene"

    Aca Lukas i „Folk haus bend" posle koncerta u „Areni" kreću na koncertnu turneju po Srbiji. „Melos estrada" i Lukas su se na ovaj korak odlučili zbog velikog interesovanja publike, pa će 6. novembra nastupiti u Vršcu, 10. u Kraljevu, 11. u Kruševcu, a dva dana kasnije u Pirotu. U planu su i Lukasovi nastupi u svim većim gradovima Srbije.

    (A. R.)
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka pet stu 07, 2008 11:05 pm

    Novosti o Aci 6tq-un10
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka pon stu 17, 2008 10:23 pm

    NISAM PREŽIVEO-najveći hit!!!

    Na forumu www.grand.co.yu u zadnja 24 sata održano je glasanje za najveći hit Ace
    Lukasa koje je predvodio član God35.Bilo je ponuđeno 15 pjesama,a glasalo se po eurovizijskom principu.Dakle,glasa se za 10 pjesama,bodovima od 1-12 izostavljajući 9 i 11 bodova.Glasalo je 10 članova,a rezultati glase ovako:


    1. NISAM PREZIVEO ( 59 )
    2. Suncokreti ( 50 )
    By pass ( 50 )
    3. Umri u samoci ( 49 )
    4. Bele ruze ( 44 )
    5. Nece mama doci ( 43 )
    6. Pesma od bola ( 41 )
    7. Kuda idu ljudi kao ja( 33 )
    Licna karta ( 33 )
    8. Nesto protiv bolova ( 28 )
    9. Udari prva ( 23 )
    10. Rodjendan ( 21 )
    11. Ja zivim sam ( 20 )
    12. Upali svetlo ( 19 )
    13. Sta ucini, crni gavrane ( 9 )
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka sub pro 13, 2008 5:33 pm

    SNIMLJEN NOVOGODIŠNJI GRAND SHOW!!!

    Folk estrada proslavila je novu, 2009. godinu na snimanju novogodišnjeg Grand Show-a!
    Naime, u srijedu navečer počelo je grandiozno slavlje u Pinkovom studiju gdje su najveće balkanske zvijezde tri tjedna prije dočekali 2009. godinu!
    Novogodišnji Show "Grand" produkcije biti će emitiran prvih dana nove godine.
    Snimanje je trajalo preko deset sati a na snimanju su prisustvovali: Lepa Brena, Stoja, Sanja Đorđević, Indy, Goca Božinovska, Lepa Lukić, Indira Radić, Tanja Savić, Milan Stanković, Radmila Manojlović, Slavica Ćukteraš, Mia Borisavljević, Jovana Tipšin, Aca Lukas i mnogi drugi.
    Tekst: folkshowbiz
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka pon pro 22, 2008 10:05 pm

    S Veljom u 2009
    Jedan od najluđih provoda u novogodišnjoj noći sigurno će biti onaj na Beogradskom sajmu. Svi oni koji odluče da tamo dočekaju 2009. imaće priliku da uživaju uz Acu Lukasa i Šaka Polumentu. Među njima će se, kako Kurir saznaje, naći i Velimir Ilić, predsednik Nove Srbije. Velja će naime, Novu godinu dočekati sa porodicom i prijateljima u blizini Sajma, ali će se nešto posle ponoći priključiti Lukasu. Nakon koncerta koji je nedavno održao u Areni, za Lukasa vlada još veće interesovanje, pa nema sumnje da će hala na Sajmu biti popunjena - kaze Acin menadžer Bane Obradović i dodaje:
    Na dočeku će biti mnogo političara, sportista i drugih javnih ličnosti, što govori u prilog Lukasovoj popularnost
    Podsećanja radi, 2007. godine organizovan je doček pravoslavne nove godine, ispred (tada) savezne skupštine, a centralni događaj bio je koncert Cece Ražnatović. Na slavlju su se tada našli Vojislav Koštunica, Velimir Ilić i drugi političari. Nije retkost da estradnjaci pevaju na predizbornim skupovima, kongresima i mitinzima koje organizuju političke partije, pa to više nikog i ne iznenađuje.
    U Lukasovom slučaju političari će doći na njegovu žurku, a potvrdu ove informacije potražili smo i od pevača lično:
    Tačno je da će Velimir Ilić slaviti Novu godinu na Sajmu, ali ne samo on, biće tu još mnogo ljudi iz javnog života Srbije. Svi oni su moji prijatelji i drago mi je što su odlučili da sa mnom da uđu u 2009 - kaže za Kurir Aca Lukas.
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka pon pro 22, 2008 10:06 pm

    NG PROSIDBA?

    Aca Lukas krije odluku da li će baš u novogodišnjoj noći zaprositi Sonju Šašić
    Aca Lukas će u novogodišnjoj noći zaprositi Sonju Šašić. O tome već nedeljama bruji prestonička čaršija, ali poznati folker još se drži „zaveta ćutanja" na tu temu.
    Sonja i ja smo zajedno već nekoliko meseci, i nikada mi nije bolo lepše i opuštenije u životu - kaže Aca Lukas za Press. - Da li ću je zaprositi baš u toj noći, znam samo ja. A da sam joj pripremio jedno veliko iznenađenje - jesam.
    Aca će, uz pomoć Dženana Lončarevića, tokom najluđe noći zabavljati publiku na Beogradskom sajmu, mestu koje je obeležilo njegov veliki povratak na vrh.
    Ima tu simbolike što ću baš na Sajmu početi Novu 2009. Te 2002. godine, kada sam na Sajmu napravio najveću žurku na Balkanu, morao sam da uverim i sebe i druge da vredim. Ove godine sam to ponovio u „Areni", koju sam takođe napravio bez ijednog sponzora. Neki bi rekli da „nema dalje". Ali ima, i zato od Nove godine krećem da se borim s novim izazovima - - otkriva Aca.
    Pored „Arene", kontroverzni pevač ovu godinu pamtiće i po pobedi na „Grand festivalu" s pesmom „Upali svetlo", i već se pripremio da je u noći slavlja otpeva koliko god puta treba.
    Iako je balada, pesma je stvarno „hitina". Gde god odem, traže mi da je pevam po nekoliko puta. Bogu hvala, izgleda da smo konačno dobili festival bez nameštanja i ova pesma je najbolji dokaz za to - tvrdi Lukas, uz tvrdnju da će provod u Hali 12 Beogradskog sajma biti „najluđi na svetu".
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka čet pro 25, 2008 1:29 pm

    Srebrenički lumperaj


    Novosti o Aci Thumgfg5dadodjilas


    Folker Aca Lukas održaće koncert u diskoteci “Galaksis” u Srebrenici 26. decembra u 21 čas. Mnogobrojnim obožavateljima Lukas će tom prilikom prirediti pravi folk lumperaj. Posle muzičkog spektakla koji je priredio u Beogradskoj areni, svoju vernu publiku ponovo će obradovati najvećim hitovima poput “Pesma od bola”, “Kuda idu ljudi kao ja”, “Bajpas” i druge. To će biti samo uvertira za predstojeći novogodišnji koncertni maraton, koji će održati zajedno sa Šakom Polumentom u Hali 12 Beogradskog sajma. U svakom slučaju, Lukas će sa plodnom radnom godinom iza sebe ući u nastupajuću 2009.
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka sri sij 14, 2009 11:57 pm

    Pali na gudri!!!

    Aca Lukas i Akapulko bend najnovije žrtve „Nemoguće misije“, emisije produkcijske kuće „Rikošet“

    Aca Lukas je pao na ispitu kada su u pitanju nameštene situacije, a gledaoci televizije Pink će večeras u 21.15 časova videti „Nemoguću misiju“ i kako su se u njoj snašli Lukas i Akapulko bend. Naime, produkcijska kuća „Rikošet“ uspela je da namesti klopku Aci Lukasu i Akapulko bendu. Ekipa od trideset ljudi koja je tog dana pripremala celu akciju došla je na ideju da muzičare ubedi u priču da će Novu godinu, umesto na tezgama koje su zakazali mesecima unapred, provesti u pritvoru.

    Razlog hapšenja bila je droga koja je navodno pronađena na licu mesta, to jest u studiju u kom su Aca i Akapulko bend snimali duet. Produkcijska kuća „Rikošet“ je Acu Lukasa i Akapulko bend prepala u studiju, ubedila da je dva kilograma droge njihovo, a zatim ih u marici i u pratnji čak šest vozila, sa vrećama na glavi, umesto u policijsku stanicu, kroz beogradski kolaps, sprovela u kafanu. Tu im je saopšteno da je „Nemoguća misija“ ispala moguća.

    Kako su se Akapulko bend i Lukas snašli sa organima vlasti, koji su bili nemilosrdni, a kako su reagovali kad su saznali da su žrtve ove emisije, pogledajte večeras.
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Adminka uto vel 03, 2009 11:01 pm

    http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=343026

    3. februar 2009. | 20:28 | Izvor: B92
    Beograd -- Folk pevač Aca Lukas ranjen je večeras vatrenim oružjem u desnu natkolenicu, saznaje na TV B92 u hitnoj pomoći.

    Na
    Lukasa su ispaljena dva hica dok je ulazio u automobil na parkingu u
    Gandijevoj ulici na Novom Beogradu. Lukas je prebačen u Urgentni centar
    i van je životne opasnosti.

    Inače, Lukas je bio uhapšen u akciji Sablja 2003. i izdržao četvoromesečnu kaznu zatvora zbog neovlašćenog držanja oružja.

    Sponsored content


    Novosti o Aci Empty Re: Novosti o Aci

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: sub srp 27, 2024 9:33 am.