Aca Lukas fan forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na fan forum Ace Lukasa.


5 posters

    Press.....

    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Press.....

    Postaj  Adminka pet srp 18, 2008 12:28 pm

    Sve novosti o Aci iz novina...
    Tea
    Tea


    Broj postova : 89
    Registration date : 21.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Tea pet srp 25, 2008 11:29 am

    Alo! otkriva najnoviji trač koji kruži kuloarima

    Aca Lukas smuvao Šašićevu ženu?

    Press..... Aca-v

    Aca Lukas je, prema najnovijim kuloarskim pričama, u ljubavnoj vezi sa Sonjom, bivšom ženom kolege Željka Šašića,. Ovaj par je prvi put javno viđen tokom budvanskog festivala, ali ni jedno od aktera ne želi da potvrdi ovu vest.


    Pre samo nekoliko godina Aca Lukas i Željko Šašić su bili nerazdvojni. Njihove tadašnje supruge su se još više družile, pa su na kraju otvorile i zajednički butik u tržnom centru „Piramida“. Kako su im se brakovi raspali, tako im je i prijateljstvo doživelo brodolom. Željko danas negira da se ikada družio sa Lukasom.
    - Ma nismo mi nikada bili istinski bliski. Jedino u ona dva meseca kada je bio normalan. Aca mi nije bio prijatelj - tvrdio nam je prekjuče Šašić kada smo mu saopštili šta se priča u novinarskim krugovima.
    On je dodao da je njegova bivša supruga zaista u Budvi sa ćerkom Sofijom (koju doduše više viđamo sa tatom), ali da ni jednog trenutka nije posumnjao da se između Lukasa i Sonje nešto dešava.

    Izvori bliski bivšoj Željkovoj supruzi tvrde da ona otvoreno priča o ljubavnoj vezi sa Acom, ali da on to krije kao zmija noge, upravo zbog nelagodnosti koju bi imao kada bi sreo Šašića koji celo leto nastupa u Crnoj Gori.
    I zaista, javno, ni jedno ni drugo nisu želeli da potvrde čaršijske priče, a Lukas je ozbiljno negirao da je to istina.
    Ana
    Ana


    Broj postova : 16
    Registration date : 24.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Ana pet srp 25, 2008 3:14 pm

    Press..... Folkclub03jk6111tc2.th
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Adminka uto kol 05, 2008 11:25 pm

    Press..... Bgs12s
    Tea
    Tea


    Broj postova : 89
    Registration date : 21.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Tea uto kol 12, 2008 11:41 am

    Zapalio Madonu!

    Press..... Thumb_1204marinalopicic

    Požarevačka "Madona" bila je premala da primi sve obožavaoce folk pevača Ace Lukasa, koji je u diskoteci napravio pravi lom. Naime, on je održao spektakularan nastup pred dve i po hiljade ljubitelja svoje muzike, koji su to veče došli da uživaju u njegovim pesmama. Ređale su se pesme s prethodnih albuma poput "Bele ruže", "Nešto protiv bolova", "Dijabolik", ali i nove "Taj pas", "Lešće", "Nisam dobar bio", koje je publika pevala u horu sa svojim ljubimcem.

    Inače, popularni folker ovo leto "troši" radno i koristi kako bi stigao na sve zakazane koncerte i udovoljio svim svojim fanovima.
    Tea
    Tea


    Broj postova : 89
    Registration date : 21.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Tea sri kol 13, 2008 12:01 pm

    P...e sektaške!
    Aca Lukas na nastupu u prepunoj požarevačkoj diskoteci „Madona“ žestoko opalio po televiziji B92

    Press..... Thumb_1204veljalukic


    Požarevačka „Madona“ bila je premala da primi sve obožavaoce folk pevača Ace Lukasa, koji je prošle subote u diskoteci napravio pravi lom, i to u pravom smislu te reči! Naime, popularni folker osuo je drvlje i kamenje na TV B92, vređajući ih uz najgore psovke naočigled dve i po hiljade ljudi. Za koncert Ace Lukasa vladalo je izuzetno interesovanje publike, ali i velikog broja medijskih kuća.

    Iziritiran negativnim komentarima koji su se pojavili prethodnih meseci na TV B92, uz apel da se diskoteci „Madona“ zabrani rad, Lukas je dočekao svojih pet minuta i, kada su se sve kamere uključile, osuo paljbu.

    - Vidim da ovde večeras ima dosta televizija. Pozdravio bih Svet plus, ali, ako su se kojim slučajem opet provukle one pizdurine sektaške sa B92, koje su nas snimale prošli put, a koje niko nije pozvao, ja im im javno poručujem da nisu dobrodošli - grmeo je Lukas sa bine, propraćen ovacijama, zaključuje naš izvor.

    Kurir
    Tea
    Tea


    Broj postova : 89
    Registration date : 21.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Tea čet kol 21, 2008 11:18 am

    Poznati folk pevač počeo da piče šokantnu knjigu o kolegama
    Estrada u strahu od Ace Lukasa

    Četvrtak - 21.08.2008
    Aca Lukas je napravio pravu lavinu na estradi otkrivši da piše knjigu u kojoj će glavni junak biti on lično, a imena ljudi sa kojima se susretao i radio biće prava! Vuksanović najavljuje i da će se u knjizi naći i šokantne fotografije.



    - Već sam otpočeo pisanje dela koje će izazvati veliki bum. Neće biti pseudonima, niti ću išta slagati - obećava Lukas.
    Muzičar koji je prošao put od rokera do narodnjaka, od vrha do zatvora, gde je proveo četiri meseca zbog neovlašćenog nošenja oružja, koji je više puta priznao da se drogirao, zadaće udarce mnogima. Mirno mogu da spavaju samo njegovi veliki prijatelji Džej, Ceca i Mira Škorić.
    - Meni je Aca dobar prijatelj i baš smo se juče čuli, ali mi nije pričao ništa o knjizi. On je vrlo duhovit i elokventan i znam da će je sam pisati, za razliku od mnogih drugih pevača. Verujem da će knjiga podići veliku prašinu - rekla je za „Alo!“ Mira Škorić.

    Šta je sa onima za koje se već zna da su u „ratu“ sa Lukasom, kao što je porodica Bojanić?
    - Aca Lukas će sve uraditi da skrene pažnju na sebe. U tu svrhu najverovatnije i piše knjigu. Ako se moja porodica nađe u knjizi, sigurno nas to neće potresti, kao ni sve što je dosad izjavljivao - odgovorio je Bane Bojanić.
    Među onima sa kojima je Lukas u svađi je i pevačica Vesna Rivas.
    - On piše knjigu? Da li on ume da se potpiše? Možda se mene neće ni setiti jer je rekao da sam butikašica, a zaboravlja da sam ga gađala aviončićima od 100 maraka kada je pevao za 50 na splavu. Pošto je izjavio da je pre dva meseca prestao da se drogira, a ranije je pričao da se ne drogira, ko će njemu verovati - pita se Vesna.
    - Nemam komentar na te gluposti - rekla je Danijele Vranić, koja je bila u vezi sa Lukasom.
    „Grand“ neobavešten!

    Saša Popović je već objavio knjigu slične sadržine „Tajne srpskog džet-seta“ Aleksandra Ignjatovića, gde su u škakljivim pričama imena javnih ličnosti ostala nepoznata. Da li će se odlučiti da objavi i knjigu Ace Lukasa, gde će se verovatno naći mnogi pevači iz „Granda“?
    - Dve nedelje sam sa porodicom u Italiji, pa nisam obavešten da Aca piše knjigu. Kada se vratim i popričam sa njim, odlučiću šta ću u vezi s tim da uradim - bio je diplomatski odgovor prvog čoveka „Grand produkcije“.
    Knjiga i koncert zajedno!

    - Ovog trenutka se više bavim koncertom koji će Lukas održati 3. novembra u „Areni“. Što se knjige tiče, dobićete sve na vreme i sve će biti ilustrovano fotografijama - dodao je ulje na vatru Bane
    Obradović, menadžer Ace Lukasa.
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Adminka sub kol 23, 2008 2:21 pm

    Press..... 59463240ya9gg9.th
    (click na sliku)


    by Tea
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Adminka ned kol 24, 2008 11:04 pm

    Dio intrevjua Bobana Rajovića:
    Nije malo onih koji tvrde da si inspiraciju pronašao u novim fotkama Ace Lukasa, koji se slikao u mrtvačkom sanduku.
    -Njegove fotke su nastale iz potpuno drugih pobuda - čoveku je dozlogrdilo da ga živog sahranjuju, pa je svojim dušmanima poslao simboličnu poruku. Sećam se da sam svojevremno prekinuo nastup, jer su mi javili da je Aca umro. Ajd' što sam prekinuo nastup, al' što sam počeo da plačem.
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Adminka ned kol 31, 2008 11:03 pm

    Aca Lukas u Reviji 92

    Press..... T_1000212m_d81e9b7
    (click na sliku)
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP


    Broj postova : 119
    Registration date : 19.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Nikola_VIP pon ruj 08, 2008 10:02 pm

    Cvetaju!!!


    Kurir prvi objavljuje zajedničku fotku pevača Ace Lukasa i nove devojke Sonje Šašić


    Press..... Thumb_Acalukas,fotoKobra


    Iako je u jednom dnevnom listu pre izvesnog vremena objavljeno kako je folk pevač Aca Lukas u emotivnoj vezi sa beogradskom lepoticom Sonjom Šašić, on to nije potvrdio, ali ni demantovao. Međutim, koliko su priče o strasnoj ljubavnoj vezi sa Sonjom tačne, govori podatak da je Lukas ovih dana bio u jednom elitnom lokalu, gde ih je Kurir uzgred i uslikao. Izvor koji se zatekao na licu mesta tvrdi da su njih dvoje na sedmom nebu, te da su se non-stop cmakali, kikotali i šaputali jedno drugom na uvce.
    Prema daljim tvrdnjama našeg sagovornika, Sonja je opčinila Lukasa svojom ženstvenošću, stavom i spontanošću, a s obzirom na to da ljubav među njima cveta, nema sumnje da su na istoj talasnoj dužini. S druge strane, od kada je Aca sa njom, postao je drugi čovek, sada izuzetno šarmantan, pozitivan i pažljiv.
    Podsećanja radi, Sonja iza sebe ima neuspeo brak sa folk pevačem Željkom Šašićem, sa kojim ima devetogodišnju ćerku Sofiju. S druge strane, Lukas ima dva braka i troje dece...
    Tea
    Tea


    Broj postova : 89
    Registration date : 21.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Tea sri ruj 17, 2008 10:33 am

    Koncert u Areni




    Folk pevač Aca Lukas održaće koncert 3. novembra u Beogradskoj areni. Posle velikog broja stranih izvođača u hali koja prima do 20.000 ljudi, i ovaj pevač će zabavljati svoje najvernije fanove. Brojna publika imaće priliku da čuje njegove čuvene hitove, poput ‘’ Kuda idu ljudi kao ja’’, ‘’ Lična karta’’, ‘’ Pesma od bola’’ i druge.

    Pevač će ovom prilikom promovisati i svoj novi album, čiji se hitovi već uveliko vrte po radio i TV stanicama i koji se žanrovski dosta različiti. Koncert se održava na rođendan popularnog pevača, pa se tim povodom očekuje pravi muzički spektakl s mnoštvom gostiju iz sveta poznatih.
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Adminka sub ruj 20, 2008 12:47 pm

    Ko se bije, taj se voli!
    Press..... T_blicpulssepm_0994958
    Njih troje, Svetlana Raznatovic, Mira Skoric i Aca Lukas, jesu iz iste branse i ruse ono cuveno mislenje da se narodnjaci bas i ne vole mnogo medjusobno. Iako je i medju njima bilo svadja, vaze za trojac koji se vec dugo druzi, a slobodno mozemo da kazemo i "drzi" zajedno.

    Blic Plus
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Adminka čet lis 16, 2008 3:18 pm

    Aca Lukas pravi zaruke

    Kralj urbanog folka Aca Lukas i njegova djevojka Sonja Šašić odlučili su da svoju vezu, koju su krili kao zmija noge, ozvaniče zarukama, a potom je okrune brakom do kraja godine, saznaje Kurir od izvora bliskog paru.

    - Aca je trenutno prezauzet obavezama oko koncerta u Beogradskoj areni, ali čim prođe cijela ta frka, poklonit će Sonji prsten i proslaviti zaruke u krugu obitelji i najbližih prijatelja - kaže naš sugovornik koji je želio da ostane anoniman.

    - Lukas je u više navrata otvarao dušu prijateljima, pričajući kako je konačno upoznao ženu svog života. Svi su mislili da je Sonja njegova usputna stanica, jedna od onih koje će samo prodefilovati kroz njegov krevet, ali su se prevarili u procijeni. Prije samo nekoliko dana izjavio je da će Sonju zaprositi poslije koncerta, zakazanog za 3. studenog, i da danonoćno razmišlja o načinu na koji će to da uradi, jer želi da sve protekne savršeno - kaže naš izvor i dodaje:
    - Međutim, folker ne razmišlja samo o prosidbi već i o vjenčanju, koje je planirano za prosinac. Njih dvoje su za samo nekoliko mjeseci intenzivnog viđanja shvatili da su idealna kombinacija i da više nemaju šta da čekaju. Inače, Lukas je već kupio stan na Voždovcu, i to u istoj zgradi u kojoj živi Sonja, jer ne želi ni trenutak da bude rastavljen od žene koja ga je promijenila - i okrenula - za 180 stupnjava.

    Podsjećanja radi, Sonja iz propalog braka sa pjevačem Željkom Šašićem ima devetogodišnju kćerku Sofiju, dok Lukas iza sebe ima dva braka i troje djece. Postavlja se pitanje da li će i kako grandovac uspjeti da izdržava svu tu djecu, ali i onu koja će tek da se izrode iz njegove i Sonjine veze.

    info by Kurir
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP


    Broj postova : 119
    Registration date : 19.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Nikola_VIP sri lis 29, 2008 10:28 pm

    ACA LUKAS & SONJA ŠAŠIĆ - "Volimo se, pa ako je to za osudu, samo izvolite!"
    Press..... Aco-Lukas
    Dugo neka estradna ljubavna prica nije ustalasala javnost kao romansa izmedu Ace Lukasa i Sonje Šašic. Kad se proculo da je kralj urbanog folka u vezi sa bivšom ženom kolege i prijatelja Željka Šašica, mnogi su bili u neverici, pa su, što se moglo i ocekivati, pocela naglabanja. Paparaci su, vodeni profesionalnim izazovom ko li ce se prvi vratiti u redakciju sa "trofejom", krenuli u lov praveci sacekuše. Zajednicke slike osvanuše u jednim, drugim, pa trecim novinama, a akteri ove latinosapunice na srpski folk nacin i dalje su cutali... "Kako može?!", "Strašno, bili su kucni prijatelji!", "Kako žena može da zavadi drugove, to niko ne može!", samo su neki od komentara kojima je estradna caršija ispirala usta poslednjih meseci. Lukas je i dalje bio nem na sve komentare. A sad, rešio je da otvoreno progovori o svemu. I ne samo to, pridružila mu se i, kažu, buduca supruga Sonja.
    Posle razvoda od supruge Nataše, Aca nikada nije javno pricao o svojim vezama i vezicama. Otkud to da je sada prekršio to "zlatno pravilo"? Sonja: Da, ali sada se prvi put ponosi svojom devojkom i zato mu nije problem da to iznese u javnost. Oduševljena sam time kako me doživljava, kako se ponaša prema meni i koliko me poštuje. Nemam neko drugo objašnjenje.

    Aca: Ocigledno da je ova veza i ova žena, što bi se reklo – ono pravo! Zar se i za Danijelu Vranic nije pricalo da je "ona prava"? Aca: Lepo si rekla "pricalo se". Drugi su se pravili pametni i pricali umesto mene. Ja tako nešto nikada nisam izjavio, niti bilo cime nagovestio.

    U kakvim si odnosima sa Danijelom? Aca: Nedavno sam negde izjavio da se nas dvoje odlicno slažemo, ali samo vokalno.

    A šta je sa Anom Nikolic? Aca: Ništa. Isto.

    Sonja, Aca je cesto javno pricao o svojim porocima. Da li si mu zbog toga pristupila sa odredenom dozom rezerve? Sonja: Ne, ni slucajno! Mada pretpostavljam da bi vecina žena osecala izvesni strah. Inace, u životu svemu i svima pristupam cisto i otvoreno, bez predrasuda. Više volim da se sama uverim u neciju dobrotu ili, daleko bilo, zlo. Generalno sam takva, ne samo prema muškarcima vec i prema prijateljicama. Pošto pretpostavljam da ciljaš na njegov ljubavni život, reci cu ti kratko i jasno – ne zanima me! Niti sam se bavila tim tracevima i rekla- kazala pricama, niti onim što je možda istina. U svakom slucaju prepustila sam mu se, i vidite šta sam sve dobila. Dovoljno sam sigurna u sebe, znala sam u šta se upuštam. Takode, nikad nisam volela da gledam muškarce koje, osim mene, niko ne gleda. Ma, kome treba muškarac bez prošlosti?!

    Štaviše, Acini prijatelji tvrde da izuzetno pozitivno uticeš na njega. Šta to konkretno znaci? Sonja: Ništa ne forsiram, ne trudim se, jednostavno sam tu. Za njega i uz njega! Zakljucila sam da su mu se smucila periferna zadovoljstva, i da je željan nekih drugih, slobodno mogu reci pravih vrednosti. Poslednjih deset godina Aca je živeo, što se kaže, punim plucima. Poštujem, smatrao je da tako treba. Medutim, na mom i primeru moje okoline uvideo je da se može živeti lepo i uspešno i bez krajnosti. U suštini, on je i pre mene poceo da menja život iz korena, a ja sam mu, rekla bih, bila dodatna motivacija. Našla sam mu se u pravom trenutku.

    E, neka si se, Aco, sa cetrdeset tek uozbiljio! Aca: (smeh)... Lepo kaže Sonja, može fino da se živi i bez lelujanja po gradu. Mada, to sam i ranije znao. A kod nje mi se svida to što je slicna meni. Dosadni su ljudi koji su uvek isti. Recimo, ono što je kod mene dobro je što i u dobru i u zlu mogu da budem ekstreman. Ali, to uglavnom zavisi od vremenskih prilika.

    Položaja zvezda? Aca: I od toga! Najviše zavisi od toga šta mi se u tom trenutku dešava. Sonja je slicna meni – može da ide po gradu i da se zeza, a može da bude i najbolja porodicna žena na svetu. Ali, podvlacim – zavisi kad! Strašno je važno da li te onaj ko je uz tebe podstice na to. Zašto bih bio miran i kucevan covek ako živim sam i beskrajno se dosadujem? Medutim, ako uz sebe imam ženu koja me potpuno ispunjava, sedecu sa njom u cetiri zida i maksimalno uživati u svakom zajednickom trenutku. Ništa mi više ne treba.

    Nego, kako znaš da je Sonja ona prava? Aca: Ona je jaka, drska i cvrsta. Oduvek su me privlacile žene koje znaju šta hoce, odnosno šta nece. Jedna takva žena mi je sve ove godine i trebala.

    Kako je sve pocelo? Aca: Sonja i ja se znamo niz godina, ali nikada nismo imali pretenzije jedno prema drugom. Cak ni podsvesno, verovatno zato što smo oboje bili u takvim situacijama. U brakovima.

    Sonja: Sudbina nas je spojila i uvela u ljubav posle toliko godina poznanstva. To je fenomen! I za mene je, verujte, to bilo veliko iznenadenje. Nisam ni sanjala da cu imati vezu sa Acom, ali eto, dogodilo se. Iz jednog divnog prijateljstva i dugog površnog druženja izrodilo se nešto prelepo. Srecni smo, lepo nam je, a kao što možeš da vidiš – ljubav cveta!

    Koliko ste dugo u vezi? Aca: Pet meseci. Mogao sam da krijem ovu ljubav još pet godina da sam hteo, ali cemu. O meni se svašta i piše i prica, ali prava istina ce biti objavljena tek kada je ja napišem. Prate me uglavnom neistine.

    Secate li se konkretnog trenutka kada ste shvatili da prijateljstvo prerasta u nešto više? Sonja: Cim sam svakodnevno pocela da se cujem i dopisujem sa njim, videla sam da nešto nije kako treba (smeh)... Iako mi žene generalno strahujemo da sebi priznamo da smo zaljubljene, ja sam to u rekordnom roku sa sobom rašcistila. Kada sam shvatila da mi svakodnevni kontakt sa Acom užasno prija, znala sam da je to ono pravo. Aca: Ne bih detaljisao. Ukratko, sve se desilo spontano, na jednoj žurci.

    Dok ste bili u brakovima, Aca sa Natašom, a Sonja sa Željkom, družili ste se i poslovno saradivali. Brine li vas osuda okoline? Aca: Ne. Sonja: U Srbiji sam oduvek živela evropskim životom. Bitan mi je stav roditelja i najbližih prijatelja, a šta ce misliti komšinice, Pera, Laza i Žika zanima me koliko i lanjski sneg. Aca i Željko nikada nisu bili preterano bliski. Cak i kada smo bili u braku, ja sa Željkom, a Aca sa Natašom, vidali smo se samo poslovno, jer smo nas dve zajedno držale butik. Kada smo prestale da radimo zajedno, prestale smo i da se vidamo.

    Aco, u kakvim ste odnosima Nataša i ti ostali posle razvoda? Aca: Ne družimo se, ali kad se vidimo, pozdravimo se. Pobogu, pa svi smo mi odrasli i civilizovani ljudi. Željko Šašic je kategorican u odluci da se ne oglašava povodom vaše veze. Sonja: Željko i ja se svakodnevno cujemo jer smo posle razvoda zaista ostali u sjajnim odnosima. To nije fraza. Zajedno gajimo jednu divnu devojcicu, koja je veoma napredno dete. Zajednicki cilj nam je Sofijino srecno detinjstvo i pravilno vaspitavanje. Što se mog braka tice, on je bio osuden na propast. Vrlo mlada sam se udala za Željka. Danas sam druga licnost koja svemu pristupa drugacije – obavezama, braku, porodici. Navodno, brak sa Željkom je pukao jer si ga prevarila, a kao dokaz u javnost su dospele i neke paparaco fotografije na kojima si sa drugim muškarcem.

    Sonja: U novinama sam uvek završavala slucajno, nikad svojom voljom. Razgovor koji trenutno vodimo je prvi i poslednji. Moj razvod je bio neminovan i odlucen mnogo pre objavljivanja fotografija o kojima pricaš, a smešno je da je preljuba uzrok. Jednostavno, nekome je u tom trenutku odgovaralo da plasira takvu pricu. Momci koji su sa mnom na slikama su moji prijatelji sa kojima se i dan-danas družim. Ponavljam, uvek sam u medijima slucajno, za razliku od nekih koji žele po svaku cenu, ali im to ne polazi za rukom.

    Sa kim živi Sofija? Sonja: Ona živi kod mene, ali Željko može da je vidi kad god hoce. Takode, Aca se sjajno ponaša prema Sofiji, što i ne treba da cudi buduci da ima troje svoje dece, pa je veoma iskusan, a ona u njemu ima velikog druga i zaštitnika.

    Planirate li Aca i ti zajednicko dete? Sonja: Ko zna. Mada, ako ceš iskreno, u ovom trenutku beba nam ne treba, niti o tome razmišljamo. Uživamo jedno u drugom i imamo mnogo planova kako cemo da "potrošimo" blisku buducnost. Mnogo putovanja i znacajnih poslovnih obaveza nas ceka. On ima svoju decu, ja Sofiju, tako da nismo u fazonu da nam je pošto-poto potrebno zajednicko dete da bismo obogatili vezu i uzdigli je na viši nivo. Ne, željni smo jedno drugog, hocemo da što više vremene posvetimo samo i sebicno nama. Bez ikakvih pretenzija za bebu. Ali ukoliko se to dogodi, Bože moj...

    Nego, Aco, zar nije Nataša svojevremeno tebe upoznala sa Sonjom? Aca: Ne, to nije tacno. Ja sam bio taj koji je upoznao Natašu i Sonju, koju sam tada poznavao preko Željka. Baš kao što Sonja kaže, nas cetvoro se nikada nismo družili, izlazili zajedno. Ma, u suštini, sve je nebitno. Ne želim da neko još pomisli kako se pravdam. Prošlo je toliko godina, mnogo se stvari desilo u meduvremenu. Ko želi da osuduje, neka to slobodno cini, ne mogu ga spreciti. Najvažnije ja da Sonja i ja nikoga nismo povredili, da ništa neljudski nismo uradili. Volimo se, lepo nam je, pa ako je to za osudu, izvolite.

    Dakle, nema istine u tome da su Sonja i Nataša jedno vreme cak bile najbolje drugarice? Sonja: Naravno da to nije tacno. Možda je najbolje reci da smo nas dve pokušavale da budemo prijateljice, i to samo zato što smo zajedno vodile posao. Pošto nismo uspele da ga razvijemo, vrlo brzo smo zatvorile butik i ja sam sama nastavila da se bavim modom. Za sledecu godinu pripremam nešto veliko, ali o tom potom.

    Pripremaš vencanje? Sonja: (smeh)... Pricala sam o poslovnim planovima. Mada, ko zna... Ni ovo nisam planirala, pa se spontano desilo. Na licnom primeru sam se uverila da se ne zna šta nosi dan, a šta noc. Aca: Polako, cuce se. Kako sada stvari stoje, najverovatnije cu se ponovo oženiti. U stvari, sigurno hocu. Pustite me sada da na miru održim koncert i, evo, obecavam sledeca stavka je svadba.

    Da li ste poceli da živite zajedno? Sonja: Polako... Ponavljam, u našem slucaju se sve spontano dešava. Generalno, u životu ništa ne planiram. Odabrala sam svoj put i njime sigurno koracam. Cula sam da te Acine bivše uveliko i na sva usta olajavaju po gradu. Sonja: Realno, imaju razloga da budu ljubomorne. No, potpuno sam opuštena i takve i slicne price me nimalo ne doticu. Štaviše, prija mi što su Acine bivše ljubomorne. Ovakvog coveka je trebalo držati, a ne izgubiti.
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP


    Broj postova : 119
    Registration date : 19.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Nikola_VIP uto stu 04, 2008 8:02 pm

    Folk&rok žurka

    Kao što je obećao Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas napunio je beogradsku Arenu do vrha! Na početku koncerta je tražio da se kao dokaz osvetle poslednji redovi. Lepši poklon za 40. rođendan nije mogao da dobije.

    Skoro dvadeset hiljada raspomamljenih tinejdžera, dobrano podgrejanih

    pivom, horski je pevalo sve, ali baš sve pesme, pa čak i one sa nedavno promovisanog albuma «Lešće» i to od prve do poslednje reči. Raspoloženi slavljenik koji nam je pre koncerta rekao da se oseća uzbuđeno, sjajno, a pred ulazak u petu deceniju i zrelo, bio je obučen u crnu majicu i pantalone koje mu je izabrala voljena Sonja. Na sceni osim brojnih instrumenata bila je i posuda sa ledom i flašom viskija, kao i Acine klavijature na kojima je otpratio nastupe svojih gostiju Duška Kuliša, Goce Stojićević, Radiše Markovića, Nade Topčagić, Sinana Sakića, Džeja... Na momente folk spektakl je mogao ladno da «prođe» i kao rok spektakl, dovoljno je samo «isključiti» ton, i pogledati ekipu na sceni u rok fazonu, i ruke u publici podignute uvis sa čuvenim «satanskim rogovima». Nije izostalo ni lomljenje gitare koje je do skoro bilo rezervisano samo za okorele metalce.
    A u masi poznati gosti iz estradnog sveta, kolega iz rok voda Oliver Mandić, neizbežna Ceca Ražnatović, Igor Rokvić, Silvija Nedeljković, Zlaja Timotić, Nikola Grbić... Acina Sonja je koncert gledala iz glavne lože gde je bila sa društvom i ćerkom, dok su njegova deca (iz prethodna dva braka) na koncert došla s društvom. Posle koncerta veselo i veliko društvo je proslavilo rođendan u «Miloševom konaku».


    Novine ALO
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Adminka sri stu 05, 2008 11:46 pm

    ACA LUKAS PROSLAVIO 40. ROĐENDAN!
    Press..... Thumbd10
    Folk pevač Aleksandar Vuksanović, alijas Aca Lukas, preksinoć je proslavio 40. rođendan. Žurka je održana u restoranu "Milošev konak", a najveseliji su svakako bili slavljenik i njegova lepša polovina Sonja Šašić.
    Proslavi su prisustvovali Ceca Ražnatović, Mira Škorić, Saša Matić, Džej Ramadanovski, Sinan Sakić, Oliver Mandić, Nikola Rokvić, Aco Pejović, glumac Ivan Bekjarev, koji je došao u pratnji znatno mlađe dame, koja je, inače, oči prekrila maskom iz samo njoj znanog razloga.
    Posebno iznenađenje rođendancu su priredili gosti iz Crne Gore koji su se u neko doba pojavili sa pregršt poklona, baš kao i kolege koje su se latile mikrofona i pevale do sitnih sati...
    Izvor: Kurir
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Adminka pet stu 07, 2008 12:03 am

    Lukas uz Nenada!
    Folker u Urgentnom centru posetio mladića koji je u tuči na koncertu u Areni zaradio telesne povrede
    Press..... Thumb_10
    Aca Lukas je dan posle spektakularnog koncerta koji je održao u Beogradskoj areni obišao mladića koji je te večeri zadobio teške telesne povrede. Reč je, naime, o devetnaestogodišnjem Nenadu Tanasiću iz Šapca. Za vreme koncerta došlo je do masovne tuče između dve grupe mladića, a na meti se našao i Nenad. Budući da se sve desilo jako brzo i da je obezbeđenju trebalo nekoliko minuta da smiri situaciju, nekoliko učesnika tuče zadobilo je telesne povrede. Najdeblji kraj izvukao je Tanasić, koji je u polusvesnom stanju prebačen u Urgentni centar.

    Kad je čuo šta se desilo jednom od njegovih obožavalaca, Aca Lukas je otišao u Urgentni, a njegov dolazak zabeležio je i Kurir.

    - Nije stvar za hvalisanje, obišao sam ovog mladića jer sam to smatrao dužnošću! Jako mi je žao što se ovakve stvari dešavaju na koncertima, jer tamo idemo da bismo uživali. U svakom slučaju, drago mi je da je sve prošlo bez većih posledica. Nadam se da će se Nenad brzo oporaviti, a ja ću biti tu, ako mu bilo šta zatreba - izričit je Lukas.

    Info by Kurir
    Tea
    Tea


    Broj postova : 89
    Registration date : 21.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Tea ned stu 09, 2008 10:36 pm

    Press..... T323096_scandal004
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Adminka ned stu 09, 2008 11:39 pm

    Press..... Grandr10

    by tijana
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Adminka sri stu 12, 2008 10:51 pm

    Peva i punim ustima
    Aca Lukas nedavno u jednom prestoničkom klubu na molbu gostiju prekinuo večeru i zapevao

    Folker Aca Lukas nedavno je došao u prestonički “Rič klub” kako bi večerao sa svojom devojkom Sonjom Šašić, a završio je sa mikrofonom u ruci zabavljajući prisutne! Naime, nakon spektakularnog koncerta u Areni, gosti poznatog kluba, koji se očigledno nisu zasitili njegovih pesama, prekinuli su folkera u večeri i bukvalno ga naterali da pusti glas, pa makar i punih usta. Pevač je bez problema udovoljio želji fanova, a oduševljena masa glasno je zapevala njegove najveće hitove.

    Atmosferu u klubu dodatno je zagrejala Lukasova mlađa koleginica, kontroverzna Mia. Zajedno sa pevačem Davorom, držala je publiku na nogama do ranih jutarnjih časova. Za to vreme, legendarni folker sedeo je sa lepšom polovinom u separeu ispijajući skupoceni šampanjac. Danijela Vranić, koja u ovom klubu često nastupa, ovoga puta se nije pojavila, verovatno izbegavajući da se susretne sa svojim bivšim.

    by Kurir
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Adminka sub stu 15, 2008 11:26 pm

    Puni dvorane po Srbiji

    Posle spektakularnog koncerta u Beogradskoj areni na svoj rođendan, Aca Lukas je krenuo na turneju po Srbiji, baš kako je obećao svim svojim fanovima koji nisu imali prilike da ga vide u prestonici. Zahvaljujući svojoj pesmi, u organizaciji "Melos estrade", Aca je oduševio publiku u Vršcu, gde je pevao pred 3.500 duša. Ovacije su ga dočekale i od Kraljevčana, pa oko 5.000 Kruševljana, Piroćanaca... Uz pratnju Folk haus benda, Lukas se u svakom gradu bar tri puta vraća na bis, a u Kruševcu se poklanjao publici ni manje ni više nego pet puta. Sada ga verni fanovi s nestrpljenjem očekuju u Požarevcu, Nišu, Vrbasu i mnogim drugim gradovima u našoj zemlji.

    by Kurir
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Adminka uto pro 02, 2008 9:04 pm

    Sreća u nesreći


    Nebojša Vojvodić, koji je u subotu ispao iz takmičenja “Zvezde Granda”, dobio poziv od Ace Lukasa da snime duet


    Press..... Thumb_IMG_9600


    Nebojša Vojvodić, koji je u subotu ispao iz takmičenja “Zvezde Granda”, nije ni slutio da mu je to ispadanje omogućilo novi početak. Naime, kada je Aca Lukas saznao da je ispao kandidat iz Subotice koji je pevao njegov veliki hit “Lična karta”, istog momenta stupio je u kontakt sa ljudima iz “Granda” i zatražio kontakt sa Nebojšom, saznaje Kurir iz dobro obaveštenog izvora. S obzirom na to da su obojica izvrsni interpretatori, koji imaju identičnu boju glasa, nema sumnje da će duetska pesma biti pun pogodak, spojivši mlađu i srednju generaciju.
    U želji da proverimo verodostojnost naše priče, pozvali smo Acu Lukasa, koji nam je rekao:
    - Odavno nisam čuo da neko tako dobro peva kao Nebojša. Nemojte da mislite da ovo govorim zato što je on tokom takmičenja u “Zvezdama Granda” pevao moje pesme. Svi kandidati su izvrsni, a njega sam primetio jer peva kao slavuj. Inače, veoma mi je žao što je Nebojša ispao, zato sam mu ponudio da snimimo zajedničku pesmu kako bi mu dao nadu i podršku za dalje bavljenje muzikom, jer sam ubeđen da on to zaslužuje.
    Sa druge strane, Nebojša Vojvodić ne može da sakrije oduševljenje.
    - Uvek sam osećao da je Lukas pravi čovek, ali ovakvu ponudu nisam mogao ni da sanjam. U svakom slučaju, hvala Lukasu na podršci i ponudi koja mi mnogo znači. Moram da sačekam još baraž koji će biti 13. decembra da vidim da li ću proći ili ne.

    by Kurir
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Adminka sri pro 03, 2008 11:47 pm

    U Vestima je započelo glasanje za folk pjevača,pjevačicu i pjesmu,te za pop pjevača,pjevačicu i pjesmu.Glasanje bi se trebalo zatvoriti sredinom prosinca/decembra.Evo nekoliko skenova o glasanju:

    Press..... Miraglasanjevestixw5.th
    Press..... Miraglasanjevesti2qg7.th
    Press..... Miraglasanjevesti3wd6.th
    Press..... Vesti1bk7.th
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Adminka pet pro 05, 2008 11:00 pm

    Na Sajmu u najluđoj noći



    Jedan od najmasovnijih, a mnogi procenjuju i najboljih dočeka Nove 2009. godine u Beogradu održaće se na Beogradskom sajmu. Uostalom, zar ima mesta sumnji u ovakve prognoze kada će goste zabavljati Aca Lukas i Šako Polumenta? Uz pratnju neizbežnog Lukasovog Folk haus benda, kao i Kuba benda, prava žurka od ranih večernjih pa do kasnih jutarnjih sati je zagarantovana. Organizator ove novogodišnje muzičke poslastice za sve Acine i Šakove fanove „Melos estrada“ prognozira da će Hala 12 biti dupke puna. Naravno, tačno u ponoć na scenu će stupiti neizbežni trubači.

    Sponsored content


    Press..... Empty Re: Press.....

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: čet oľu 28, 2024 7:43 pm.