Aca Lukas fan forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na fan forum Ace Lukasa.


    Interview

    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 29
    Registration date : 17.07.2008

    Interview Empty Interview

    Postaj  Adminka pon srp 21, 2008 12:51 pm

    ponedjeljak, ožujak 10, 2008
    ACA LUKAS GOSTUJE NA FOLKSHOWBIZ STRANICI!
    Trenutno najpopularniji folk pjevač na estradi te pjevač koji je pobjedio na II Grand festivalu Aca Lukas ekskluzivno gostuje na folkshowbiz stranici!

    + Uz intervju predstavljamo vam ekskluzivni video snimak u kojem Aca pozdravlja čitatelje folkshowbiz stranice!

    folkshowbiz: Kako ste i zašto ste dobili Oskar popularnosti?
    Aca Lukas: Nisam dobio Oskara, već sam došao kao specijalni gost. Ne volim kada dobijem Oskara, a ne znam što sam ga dobio i ovde sam samo zbog publike.
    folkshowbiz: Jeste li zadovoljni II Grand festivalom, jer ste ipak vi pobjednik.
    Aca Lukas: Kako ne bi bio zadovoljan kada sam pobedio i kada sam imao najbolju pesmu.
    folkshowbiz: Kako komentirate događaj na Grandovom festivalu između Mine i Indy i to što je Dara Bubamara otišla iz backstage?
    Aca Lukas: Nemam komentara na to, jer sam ja pobedio, a ne one.
    folkshowbiz: Kada izlazi vaš novi album?
    Aca Lukas: Moj novi album izlazi 19. marta.
    folkshowbiz: Možete li mi nešto više reći o njemu?
    Aca Lukas: Na novom albumu biće ova pesma sa festivala, također će biti singl "Pao sam na dno“, i dosta novih pesama. Radili su: Nikola Grbić, Jelena Trifunović, Vladimir Putar.
    folkshowbiz: Imate li vremena za privatni život?
    Aca Lukas: Imam koliko hoćeš.
    folkshowbiz: Kako spriječavate da vam se mediji petljaju u vašu privatnost?
    Aca Lukas: Ne sprečavam ništa, jer mediji lupetaju gluposti kao i obično ceo život, a ljudi koji mene poznaju znaju ko sam i šta sam, a to što imamo debile novinare, to nam je trenutno stanje u državi.
    folkshowbiz: Čitate li knjige u slobodno vrijeme?
    Aca Lukas: Nemam vremena, a i nemam živaca, ali sam prije čitao.
    folkshowbiz: Što imate na kraju poručiti našim čitateljima?
    Aca Lukas: Poručujem vam da imate zdravlja i sreće i da naravno slušate Acu Lukasa. (smijeh)

      Similar topics

      -

      Sada je: pet tra 19, 2024 5:49 pm.