Aca Lukas fan forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na fan forum Ace Lukasa.


3 posters

    OBRADE

    Nikola_VIP
    Nikola_VIP


    Broj postova : 119
    Registration date : 19.07.2008

    OBRADE Empty OBRADE

    Postaj  Nikola_VIP sub srp 26, 2008 6:21 pm

    Pesme koje su nashi pewachi obradili od grka,turaka,bugara...
    Skoncentisacemo se na Acu Lukasa!
    Adminka
    Adminka
    Admin


    Broj postova : 466
    Age : 30
    Registration date : 17.07.2008

    OBRADE Empty Re: OBRADE

    Postaj  Adminka čet kol 28, 2008 4:28 pm

    OBRADE Obraderv4.th
    (click na sliku)
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP


    Broj postova : 119
    Registration date : 19.07.2008

    OBRADE Empty Re: OBRADE

    Postaj  Nikola_VIP sub kol 30, 2008 11:11 pm

    Ima li neko te pesme za download!?
    avatar
    djordjeg


    Broj postova : 10
    Registration date : 31.07.2008

    OBRADE Empty Re: OBRADE

    Postaj  djordjeg sri stu 26, 2008 5:19 am

    E imam ja sve te obrade za download i pesma zapisite mi broj je grcka kao i niko 1,2,3.Vecinu tih pesama imas na ... ja sam neke od njih postavio npr. pao sam na dno i coma grcke verzije.A juce sam postavio obrade pesama:Ja zivim sam -Nervozni postar iz 1989 god,hakala-umri u samoci iz 1993 god kao i muharem serbezovski - sta ucini bolan jarane ili gavrane iz 1993.
    avatar
    djordjeg


    Broj postova : 10
    Registration date : 31.07.2008

    OBRADE Empty Re: OBRADE

    Postaj  djordjeg sri stu 26, 2008 5:44 am

    Evo ti spisak pesama koje je on obradio sto domace sto grcko,tursko,izraelske s tim da crni sneg je cecina pesma:nisam preziveo-Anna Vissi & Taseis Autoktonias,pesma od bola - Antipas,Suncokreti - Antwnis Ramos,Da Podnesem Bol - Daspina Vandi,Sa Ljubavi Se Skidam - Eirini Merkouri & Triantafilos,By Pass - Elena Paparizou,Reci - Lefteris Pantazis,Ne Daj Da Ti Ljubav Srecu Kvari - Maro Lytra,Civas - Sakis Rouvas,Nesto Protiv Bolova - Sadid Hadad,Licna Karta - Anna Vissi,Istina Je Da Te Lazem - Giorgos Alkaio,Pao Sam Na Dno - Giorgos Tsalikis,Nece Mama Doci - Kaiti Garb,Coma - Kostopotulos.Niko 1,2 i 3 neznam ko peva al cuo sam i zapisite mi broj -feromeno.Uz ovo troje s nasih prostora hakala,nervozni postar i muharem serbezovski.Zanimljivo je da je i pesma od mileta kitica ostaj ovde moja budi sva od muharema i ..........I umalo da zaboravim pesma: nisam dobar bio- Dejan Doktor,Miris Tamjana(Ljiljana)Halid Beslic (1991).Eee Sve ostalo Je Aca Lukas Sa Nikolom Grbicem i Marinom Tucakovic uglavnom.
    avatar
    djordjeg


    Broj postova : 10
    Registration date : 31.07.2008

    OBRADE Empty Re: OBRADE

    Postaj  djordjeg sri stu 26, 2008 6:00 am

    Moj nadimak je na ... ROCKacina poslao sam i pesme iz arene kao i s koncerta u skoplju i bocica u crnoj gori prosle godine(Oj svijetla majska zoro........) i poslao sam takodje Jedan od najranijih snimaka sa splava lukas tj dva mix-a.A imam i oba nastupa s Alizante Band tako nekako.Imam brate sve coveka obozavam.Vecinu pesama umalo da zaboravim je bolje troduplo uradio nego grci,turci i ostali.Oni imaju one njihove kurceve buzukije i zurle a kod njega jak bubanj i gitara.ROCkacina do kraja.Ako te nesto zanima ti javi.I Imam jos jedan mix od 27 pesama ali ga nisam postavio na ... iz 1999 god.Imam kad peva uzivo takodje i pesme:Ti ne licis ni na jednu,kakav bre Ljuba Alicic,Samo sam tebe imao,dijana ljubavi,od ljubavi do mrznje,moj sokole,djavolica,suze krijem same teku,zar nije te stid,kralj kokaina,naviko sam ja na nocni zivot,nevera moja bio si ti,zivot je tamnica.Imam takodje koncert na sajmu ceo iz 2002,iz pionira 1999,Samo nemam Live In (At) Babylon.Skinuo Sam ga ali mi treba neka sifra da raspakujem, ako neko zna sifru ili taj mix bez sifre neka javi.Ima on i nastup "Live In Los Angeles" (2004).To je to od mene.Ako nekom nesto treba nek se javi na dijabolik@yahoo.com ili ako zna jos nesto sto neznam ili nemam ja npr. Live in Babylon.

    Sponsored content


    OBRADE Empty Re: OBRADE

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: sub srp 27, 2024 11:41 am.