Aca Lukas fan forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na fan forum Ace Lukasa.


4 posters

    Aca pishe knjigu!

    Nikola_VIP
    Nikola_VIP


    Broj postova : 119
    Registration date : 19.07.2008

    Aca pishe knjigu! Empty Aca pishe knjigu!

    Postaj  Nikola_VIP ned kol 31, 2008 4:42 pm

    Aca Lukas pishe knjigu!
    Odluchio je da jawno napishe swe tajne jawnog ziwota koje on zna!
    Kako se nawodi, nece imti dlake na jeziku!
    Swe u swemu, bice to zanimljiwo chitati!

    we detaljnije informacije, slede!
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP


    Broj postova : 119
    Registration date : 19.07.2008

    Aca pishe knjigu! Empty Re: Aca pishe knjigu!

    Postaj  Nikola_VIP ned kol 31, 2008 5:00 pm

    Poznati folk pevač počeo da piše šokantnu knjigu o kolegama
    Estrada u strahu od Ace Lukasa
    Aca Lukas je napravio pravu lavinu na estradi otkrivši da piše knjigu u kojoj će glavni junak biti on lično, a imena ljudi sa kojima se susretao i radio biće prava! Vuksanović najavljuje i da će se u knjizi naći i šokantne fotografije.
    - Već sam otpočeo pisanje dela koje će izazvati veliki bum. Neće biti pseudonima, niti ću išta slagati - obećava Lukas.
    Muzičar koji je prošao put od rokera do narodnjaka, od vrha do zatvora, gde je proveo četiri meseca zbog neovlašćenog nošenja oružja, koji je više puta priznao da se drogirao, zadaće udarce mnogima. Mirno mogu da spavaju samo njegovi veliki prijatelji Džej, Ceca i Mira Škorić.
    - Meni je Aca dobar prijatelj i baš smo se juče čuli, ali mi nije pričao ništa o knjizi. On je vrlo duhovit i elokventan i znam da će je sam pisati, za razliku od mnogih drugih pevača. Verujem da će knjiga podići veliku prašinu - rekla je za „Alo!“ Mira Škorić.

    Šta je sa onima za koje se već zna da su u „ratu“ sa Lukasom, kao što je porodica Bojanić?
    - Aca Lukas će sve uraditi da skrene pažnju na sebe. U tu svrhu najverovatnije i piše knjigu. Ako se moja porodica nađe u knjizi, sigurno nas to neće potresti, kao ni sve što je dosad izjavljivao - odgovorio je Bane Bojanić.
    Među onima sa kojima je Lukas u svađi je i pevačica Vesna Rivas.
    - On piše knjigu? Da li on ume da se potpiše? Možda se mene neće ni setiti jer je rekao da sam butikašica, a zaboravlja da sam ga gađala aviončićima od 100 maraka kada je pevao za 50 na splavu. Pošto je izjavio da je pre dva meseca prestao da se drogira, a ranije je pričao da se ne drogira, ko će njemu verovati - pita se Vesna.
    - Nemam komentar na te gluposti - rekla je Danijele Vranić, koja je bila u vezi sa Lukasom.
    „Grand“ neobavešten!

    Saša Popović je već objavio knjigu slične sadržine „Tajne srpskog džet-seta“ Aleksandra Ignjatovića, gde su u škakljivim pričama imena javnih ličnosti ostala nepoznata. Da li će se odlučiti da objavi i knjigu Ace Lukasa, gde će se verovatno naći mnogi pevači iz „Granda“?
    - Dve nedelje sam sa porodicom u Italiji, pa nisam obavešten da Aca piše knjigu. Kada se vratim i popričam sa njim, odlučiću šta ću u vezi s tim da uradim - bio je diplomatski odgovor prvog čoveka „Grand produkcije“.
    Knjiga i koncert zajedno!

    - Ovog trenutka se više bavim koncertom koji će Lukas održati 3. novembra u „Areni“. Što se knjige tiče, dobićete sve na vreme i sve će biti ilustrovano fotografijama - dodao je ulje na vatru Bane
    Obradović, menadžer Ace Lukasa.
    Tea
    Tea


    Broj postova : 89
    Registration date : 21.07.2008

    Aca pishe knjigu! Empty Re: Aca pishe knjigu!

    Postaj  Tea pon ruj 01, 2008 3:53 pm

    Ja iskreno u ovome ne verujem.
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP


    Broj postova : 119
    Registration date : 19.07.2008

    Aca pishe knjigu! Empty Re: Aca pishe knjigu!

    Postaj  Nikola_VIP pon ruj 01, 2008 5:14 pm

    Wreme ce pokazati, da li je istina ili ne!
    heroina
    heroina


    Broj postova : 45
    Registration date : 20.07.2008

    Aca pishe knjigu! Empty Re: Aca pishe knjigu!

    Postaj  heroina uto ruj 02, 2008 9:08 pm

    Poznavajući njega knjiga će biti bomba....to Aco!!!
    Nikola_VIP
    Nikola_VIP


    Broj postova : 119
    Registration date : 19.07.2008

    Aca pishe knjigu! Empty Re: Aca pishe knjigu!

    Postaj  Nikola_VIP čet ruj 04, 2008 4:28 pm

    Uprawo tako!
    Naprawice pometnju na estradi!
    hany666
    hany666


    Broj postova : 20
    Age : 38
    Registration date : 23.02.2009

    Aca pishe knjigu! Empty Re: Aca pishe knjigu!

    Postaj  hany666 uto vel 24, 2009 3:25 am

    Iskreno se nadam da će je napisati! Jedno znam! Ja ću biti među prvim koji će je kupiti Razz

    Sponsored content


    Aca pishe knjigu! Empty Re: Aca pishe knjigu!

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: sub srp 27, 2024 9:27 am.